Elektriniai paspirtukai

Elektriniai paspirtukai – puikus laisvalaikio praleidimo būdas bei transporto priemonė. Vis populiarėja šis patogus, efektyvus ir netaršus transportas, kuriuo gali mėgautis kiekvienas. Elektriniai paspirtukai tinka ir vaikams, ir suaugusiems, todėl verta pagalvoti ir apie jo įsigijimą sau.

Elektriniai paspirtukai geromis kainomis, internetu - Aleina.lt

Elektriniai paspirtukai

Elektriniai paspirtukai – puikus laisvalaikio praleidimo būdas bei transporto priemonė. Vis populiarėja šis patogus, efektyvus ir netaršus transportas, kuriuo gali mėgautis kiekvienas. Elektriniai paspirtukai tinka ir vaikams, ir suaugusiems, todėl verta pagalvoti ir apie jo įsigijimą sau.

Aktyvūs filtrai

Jeigu gyvenate mieste ir pavargote nuo kamščių gatvėse, nenorite grūstis pilname viešajame transporte arba ilgai kulniuoti pėsčiomis, pats laikas pagalvoti ar nepraverstų įprasti, o gal net galingi elektriniai paspirtukai. Aleina elektroninėje parduotuvėje rasite įvairaus galingumo ROY, ULTRON ar Vectrip el. paspirtukų, kurie jums leis patogiai ir stilingai judėti iš vienos vietos į kitą. Vienu įkrovimu jie įveikia nemažai kilometrų, o judėti galima sąlyginai greitai, tad ryte, dieną ar vakare – sutaupysite ne tik jėgų, bet gal net ir laiko.

Patikusius paspirtukus įsidėkite į krepšelį, pereikite prie apmokėjimo ir pasirinkite patogiausią pristatymo būdą. Aleina turi fizinę parduotuvę Kaune, kur galite patys atsiimti paspirtukus, arba kituose miestuose juos pristatys mūsų partneriai, kurjerių bendrovės.

Elektrinių paspirtukų tipai

Galime išskirti bent kelis el. paspirtukų tipus.

Pirmasis tipas – vaikiškas. Šie paspirtukai yra patys mažiausi ir tinka mažiausiems vaikams, kurie dar tik mokosi jais važinėti. Šalia mažesnio dydžio, vaikiški el. paspirtukai išsiskiria ir mažesniu galingumu bei mažesniu maksimaliu greičiu ir mažesne keliamąja galia.

Įprasti, miesto elektriniai paspirtukai (angl. electric scooter) idealiai tinka trumpesniems arba vidutiniams atstumams. Jie yra pakankamai dinamiški ir išvysto 35+km/h maksimalų greitį, todėl judėti galima net greičiau nei su dviračiais. Paprastai toks elektrinis paspirtukas turi bent 500W galios akumuliatorių, o dažnai pamatysime ir 700W, 800W ar net 1000W galią.

Itin galingi el. paspirtukai yra taip pat skirti įprastam važiavimui urbanizuotose vietovėse ir lygiais keliais. Galingas dažniausiai yra elektrinis paspirtukas dideliais ratais, kadangi norint realizuoti didesnį galingumą ant kelio, reikia daugiau sukibimo su danga, ką ir užtikrina didesni ratai. Šie paspirtukai yra itin greiti, turi 1600W, 3500W, 6000W (1,6-6kW) galingumo akumuliatorius ir išvysto 80-100km/h maksimalų greitį. Savaime suprantama, kad jais naudotis turėtų tie, kurie turi nemažą patirtį ir kurie važinėja tuščiais, tam pritaikytais takais ar keliukais.

Na ir taip pat yra unikalūs off-road arba vien tik bekelei skirti bei kelioniniai, ilgesniems atstumams pritaikyti paspirtukai su sėdyne.

Kaip išsirinkti tinkamiausią paspirtuką Jūsų poreikiams?

Tinkamiausią paspirtuką išsirinkti internetu tikrai yra įmanoma ir nebūtinai turi būti sudėtinga. Mes patariame paiešką pradėti nuo savo biudžeto ir finansinių galimybių įvertinimo. Paprastai paspirtukų kainos prasideda nuo kelių šimtų eurų, tačiau galingieji el. paspirtukai, kurie idealiai tinka ilgesnėms kelionėms ar net važiavimui bekele, jau kainuoja ir gerokai daugiau. Jūsų patogumui, mūsų elektroninėje parduotuvėje prekes galite išrikiuoti pagal kainą, kad būtų lengviau matyti, kurie paspirtukai atitinka jūsų biudžetą.

Antrasis dalykas – paspirtuko tinkamumas jums. Atkreipkite dėmesį į maksimalią paspirtuko keliamąją galią. Vaikiški paspirtukai turi mažą keliamąją galią, o įprasti – 120kg, 150kg. Būtų gerai, kad jūsų kūno svoris (ypač, jeigu važiuosite su kuprinėmis ar kitais sunkiais daiktais), būtų bent 10-15% mažesnis už maksimalią keliamąją galią. Kuo jis didesnis ir kuo arčiau ribos, tuo daugiau važiavimo dinamikos prarandate ir tuo daugiau elektros reikia naudoti, kad paspirtukas judėtų (greičiau iškraunamas akumuliatorius).

Na ir paskutinis dalykas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – techniniai niuansai. Jeigu norite važiuoti daug ir greitai, pasižiūrėkite ar paspirtukas su amortizatoriais, ar turi žibintus, kokie stabdžiai sumontuoti, koks pačio paspirtuko svoris, kiek laiko reikia įkrauti bateriją, kokį maksimalų atstumą galima nuvažiuoti ir taip toliau. Jūsų patogumui visa svarbiausia informacija apie mūsų asortimente esančius el. paspirtukus yra pateikiama tos prekės puslapyje.

Elektrinių paspirtukų privalumai ir trūkumai

Elektriniai paspirtukai yra bene populiariausi tarp mieste gyvenančių ir mieste dirbančių žmonių. Jeigu nuo jūsų namų iki darbo yra pvz., 4-5km atstumas, kurį su automobiliu reikėtų įveikti 20-30min per piką, o kelias grįstas puikiais, lygiais šaligatviais ar dviračių takais, neretai tokį atstumą greičiau ir efektyviau įveiksite su el. paspirtuku. Mieste, ši transporto priemonė tinka kone idealiai.

Dar keli privalumai: greitis, nemažas įveikiamas atstumas bei patogumas. Elektriniai paspirtukai įprastai leidžia važiuoti ne ką mažesniu arba net didesniu greičiu už dviratį ir tai daryti saugiai bei net neminant pedalų. Vienu įkrovimu el. paspirtukas gali įveikti 20-30km (o kartais ir daugiau), todėl vienai kelionei į/iš darbo tikrai turėtų pakakti. Na ir galiausiai, jeigu turite sulankstomą paspirtuką, jį žymiai lengviau laikyti darbovietėje ar sandėliuke, garaže bei namuose, bent jau lyginant su dviračiu.

Tiesa, ne visiems idealus būdas keliauti stovint, ypač, jeigu esate labai aukšti, tuomet reikia didelio ir dažnai brangesnio paspirtuko. Nėra didelės dizainų įvairovės, tad, jeigu aktualus baltas ar spalvotas paspirtukas, jį reikėtų nusidažyti patiems. Lyginant su įprastais dviračiais, paspirtukai neretai kainuoja brangiau.

El. paspirtukai internetu

Internetu įsigyti elektrinius paspirtukus yra labai paprasta. Patikusias prekes iš Aleina parduotuvės įsidėkite į krepšelį, pereikite prie apmokėjimo, o mes pasirūpinsime pristatymu Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kur kitur, visoje Lietuvoje.

Jeigu paspirtukas yra sandėlyje, jį pristatysime vos per 1-3 darbo dienas.

Taip pat atidžiai stebėkite ar patikusiai prekei nėra taikoma akcija. Su ja, net ir patys brangiausi paspirtukai būna parduodami žemesne kaina, pigiau nei įprastai, o tai leidžia sutaupyti bei įsigyti dar geresnėmis sąlygomis.

Jeigu kyla klausimų arba norite patarimo – drąsiai užduokite juos telefonu arba palikdami žinutę interneto puslapyje. Mūsų komandą į juos atsakys bei pateiks rekomendacijas.