Elektriniai dviračiai

Modernus, patogus ir greitas būdas keliauti bei judėti trumpus ar didelius atstumus – elektriniai dviračiai. Ši transporto priemonė itin populiarėja tarp įvairaus amžiaus vyrų ir moterų, kurie ieško patogaus, netaršaus, greito ir efektyvaus būdo judėti. Dauguma elektrinių dviračių puikiai tinka judėjimui ir plentu arba lygiais keliais ir nelygiais, vingiuotais keliukais.

Elektriniai dviračiai geromis kainomis, internetu - Aleina.lt

Elektriniai dviračiai

Modernus, patogus ir greitas būdas keliauti bei judėti trumpus ar didelius atstumus – elektriniai dviračiai. Ši transporto priemonė itin populiarėja tarp įvairaus amžiaus vyrų ir moterų, kurie ieško patogaus, netaršaus, greito ir efektyvaus būdo judėti. Dauguma elektrinių dviračių puikiai tinka judėjimui ir plentu arba lygiais keliais ir nelygiais, vingiuotais keliukais.

Aktyvūs filtrai

Aleina parduotuvėje internetu parduodami aukščiausios kokybės ir vartotojų bei ekspertų pamėgti įvairių gamintų galingi elektriniai dviračiai bei pigesni kinietiški modeliai. Toks dviratis bus puikus pirkinys sau, norint pakeisti seną, įprastą dviratį arba net ideali dovana artimam žmogui.

Jeigu domina nauji elektriniai dviračiai, tačiau nežinote nuo ko pradėti paieškas arba norite patarimo – kreipkitės į mūsų komandą skambindami telefonu arba palikdami žinutę interneto puslapyje.

Elektrinis dviratis - kas tai?

Elektriniai dviračiai – tokie dviračiai, kurie turi ir elektrines baterijas, kurios gali padėti dviračiui važiuoti sava eiga. Tai reiškia, kad kai pavargstate arba nebenorite minti, galima judėti ganėtinai neblogu greičiu ir visiškai neminant pedalu. Elektrinių dviračių baterijos gali būti 500W, 1000W, 2000W ar net didesnių talpų. Elektrinė pavara leidžia dviračiams važiuoti įvairiu, dažniausiai apie 20-30km/h maksimaliu greičiu. Įveikiamas atstumas priklauso nuo baterijos talpos, važiavimo režimų ir net oro sąlygų.

Daug kas galvoja, kad visų elektrinių dviračių baterijos įsikrauna minant pedalus, tačiau tokia funkcija ir savybė yra įdiegta tikrai ne visuose elektriniuose dviračiuose. Visgi, jeigu kasdien planuojate su dviračiu važiuoti kelių kilometrų atstumus, leistis į ilgesnius žygius, už tokią funkciją verta mokėti papildomai, kadangi galite nuvažiuojamą atstumą su baterijos energija padidinti 5-15%. Didžioji dalis dviračių yra kraunami tik standartiniu būdu, prijungiant elektros bateriją prie įkrovimo lizdo. Nors įkrovimo laikas labai priklauso nuo akumuliatoriaus talpos, tačiau per naktį palikus, pilnai įsikraus kone visų dviračių akumuliatoriai.

Elektrinis dviratis gali būti vyriškas arba moteriškas. Šiuolaikinėje rinkoje daugiausiai yra unisex modelių. Taip pat yra ir ne vienas vaikiškas variantas, kuris išsiskiria mažesniu dydžiu.

Kaip išsirinkti elektrinį dviratį?

Elektriniai dviračiai gali skirtis daugybe savybių. Čia svarbu ne tik pačio dviračio konstrukcijos, bet ir baterijų technologijų ir talpos palyginimas.

Elektrinį dviratį internetu rinkitės pagal: kainą, dydį, baterijos talpą, pritaikymą jūsų važiavimui, ergonomiškumą.

Elektriniai dviračiai pasižymi aukštesne kaina už įprastus dviračius ir dažnai kainuoja daugiau ir už geriausius kalnų dviračius. Tačiau technologijos ir savybės, kuriomis pasižymi el. dviračiai, gerokai pranoksta bet kurį analogą, esantį kitose kategorijose.

Svarbu, kad jūsų dviratis būtų patogus ir tinkamas jūsų naudojimui. Tam reikia nepamiršti žiūrėti į techninę specifikaciją ir charakteristikų lentelę. Dauguma elektrinių dviračių suaugusiems turi ganėtinai didelius ratus, tačiau gali būti reguliuojami. Vaikams tinkami modeliai yra atskiroje kategorijoje.

Bet kuris įprastas ar kalnų elektrinis dviratis turės bateriją. Nuo jos talpumo (dydžio/galios) priklauso du dalykai – kaip toli galėsite nuvažiuoti naudodami tik elektros energiją ir kokį maksimalų greitį galėsite išvystyti. Turbūt didžiajai daliai tokių dviračių pirkėjų aktualu būtų įveikti kuo didesnį atstumą, o ar dviračiai greiti – ne tiek svarbu. Daugumos Aleina kataloge esančių dviračių komponuotėje yra patikimi Bosch akumuliatoriai, kurie leidžia išvystyti maždaug 20-30 km/h maksimalų greitį, tad jūsų kelionės bus greitos ir lengvos.

Jeigu kalbame apie ergonomiškumą – papildomo dėmesio turėtų sulaukti kiekvienas sulankstomas elektrinis dviratis. Sulankstomi el. dviračiai užims labai mažai vietos sandėliuke, darbo vietoje, garaže ar net bute. Juos taip pat bus paprasčiau transportuoti viešuoju transportu ar automobiliu.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dviratį?

Kuomet jus domina standartinis ar hibridinis elektrinis dviratis svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokie yra jus dominančių elektrinių dviračių tipai. Daug važinėjantiems mieste labiau tiks įprasto tipo, hibridiniai arba būtent miesto elektriniai dviračiai. Na, o tiems, kurie važinėjimą mieste derina su iššūkiais bekelėje arba miškuose, užmiestyje, verta investuoti į kalnų el. dviratį.

Taip pat verta pasižiūrėti ar netaikoma akcija. Net ir kelių procentų akcija bei nuolaida leistų aukščiausios kokybės elektrinį dviratį įsigyti gerokai pigiau ir mažesne kaina nei įprastai.

Nors tai yra elektriniai dviračiai, galite pasižiūrėti į įprastą važiavimo dinamiką. Omenyje turime pavarų skaičių, stabdžius ir važiuoklę. Kuo daugiau bėgių – tuo lengviau dviračiu važiuoti nelygiu reljefu ir patogiau keliauti užsienyje, kur reljefas dažnai būna daug labiau kalvotas nei Lietuvoje. Stabdžiai svarbūs bekelėje ir važinėjant miško ar žyvruotais keliukais bei riedant plentu didesniais greičiais. Galimybė sustoti greitai ir tolygiai – saugaus važiavimo pagrindas, ypač turint savaeigę transporto priemonę.

Na, o amortizatoriai taip pat yra svarbūs norint išlaikyti gerą valdomumą nelygiame reljefe. Pataikius į duobę arba važiuojant per įvairius kauburius ir įdubas, kuo geriau veikia amortizatoriai, tuo lengviau yra vairuoti ir valdyti dviratį.

Elektriniai dviračiai internetu

Aleina internetinėje parduotuvėje patogiai įsigysite bet kurio modelio elektrinį dviratį. Čia taip pat yra ir elektrinių dviračių dalys iš įvairių šalių, o tarp jų ir iš Kinijos gamintojų atvykstantis, pakankamai kokybiški, tačiau dažnai gerokai pigesni komponentai.

Dviračius galite atsiimti fizinėje prekybos vietoje Kaune arba juos pristatys mūsų partneriai kurjeriai visoje Lietuvoje. Klientams Klaipėdoje ar Vilniuje bei bet kurioje kitoje šalies vietoje nereikia niekur vykti ir siuntas jiems pristatys iki durų. Jeigu užsisakote aksesuarų, priedų ar papildomų dalių ir atitinka siuntos gabaritai, juos galima pristatyti ir į bet kurį paštomatą!