Vandens siurbliai

Sode, darže, namuose ar bet kurioje kitoje vietoje gali būti reikalingi vandens siurbliai. Mankius elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti drenažinių siurblių purvinam arba švariam vandeniui bei įvairių tipų žarnų, tinkančių vandens siurbliams.

Vandens siurbliai žemomis kainomis, internetu - Mankius.lt

Vandens siurbliai

Sode, darže, namuose ar bet kurioje kitoje vietoje gali būti reikalingi vandens siurbliai. Mankius elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti drenažinių siurblių purvinam arba švariam vandeniui bei įvairių tipų žarnų, tinkančių vandens siurbliams.

Aktyvūs filtrai

Čia yra tiek įprasti, laistymui tinkantys vandens siurbliai, tiek ir aukšto slėgio, galingi drenažiniai siurbliai, kuriuos galima panaudoti sode, darže ar bet kur kitur. Kiekvienos prekės puslapyje rasite detalų aprašymą bei faktinę informaciją, kuri bus svarbi perkant. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, o, jeigu kyla klausimų apie siurblius ir norite patarimo, drąsiai klauskite skambindami telefonu arba rašydami žinutes interneto puslapyje.

Vandens siurblių tipai

Drenažiniai siurbliai yra skirti pašalinti vandens perteklių iš vienos vietos. Dažniausiai drenažas atliekamas iš telkinio, patalpos ar net erdvės po žeme. Akumuliatoriniai arba net benzinu bei dyzeliu varomi tokio tipo siurbliai būna naudojami labai įvairiems tikslams. Būtent tokius siurblius parduodame savo elektroninėje parduotuvėje.

Drenažo, purvo siurbliai dažniausiai skirstomi į tuos, kurie tinka švariam arba nešvariam vandeniui. Turbūt, kaip ir savaime suprantama, kad pastarųjų tipų siurbliai turi šiek tiek sudėtingesnę konstrukciją ir yra techniškai galingesni, todėl jų kaina paprastai gali būti kiek aukštesnė.

Ūkyje, sode ar darže toks įrenginys gali būti labai naudingas. Toks vandens siurblys šuliniui tikrai tiks, tačiau dažniausiai drenažinis elektrinis ar benzininis vandens siurblys bus naudojamas vandenvaloje, kasyboje ar bandant pašalinti vandenį iš rūsio.

Prieš perkant tokį siurblį būtina žinoti ar jis pumpuos švarų vandenį, ar vandenį su nešvarumais ir nuosėdomis. Žinodami šią informaciją jau galite rinktis sauso montavimo – paviršinį įrenginį arba net panardinamą siurblį. Jeigu neturite daug žinių ir/ar patirties, geriausia galbūt bus užduoti klausimus Aleina specialistams, kurie pateiks patarimus bei įžvalgas.

Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant vandens siurblį?

Prieš įsigyjant vandens siurblį verta žinoti daugybę dalykų.

Yra daugybės skirtingų tipų vandens siurblių

Savo poreikiams jus gali sudominti: giluminiai vandens siurbliai, panardinami vandens siurbliai, slėginiai vandens siurbliai, vibraciniai vandens siurbliai ir daug kitų tipų. Kiekvienas siurblio tipas turi savo privalumus ir savo specifiką, skirtą išspręsti konkrečias problemas ar rūpesčius.

Kuro tipas

Vandens siurblys įprastai būna: elektrinis, dyzelinis arba benzininis. Elektra varomi siurbliai būna mažiausio galingumo, kompaktiški, ergonomiški bei paprastai naudojami. Jie dažniausiai veikia virš vandens, tačiau modernios konstrukcijos gali būti montuojamos ir giliai, prie dugno ar panardinus po vandeniu. Benzininiai siurbliai neretai pasižymi dideliu ergonomiškumu ir gali būti galingesni už elektrinius. Na, o dyzeliniai vandens siurbliai būna didžiausio galingumo, tačiau taip pat ir didžiausio dydžio, todėl jie geriausiai tinka tais atvejais, kuomet norima pumpuoti itin didelius vandens kiekius arba labai daug užteršto vandens.

Automatizacija

Geriausi siurbliai turi savireguliacijos ir pusiau autonomiškas arba visiškai autonominio veikimo funkcijas. Pigesni dažniausiai būna mechaniškai, rankiniu būdu reguliuojami vandens siurbliai. Automatizuotą siurblį labiausiai apsimoka pirkti, jeigu poreikiai vandens perpumpavimui yra dideli ir galite leisti sau tokį įrenginį įsigyti. Jeigu vandens pumpavimui reikia nedaug ir nenorite daug išlaidauti, įsigykite pigesnį, mechaninį siurblį.

Galingumas

Kuo didesnį atstumą turi nukeliauti vanduo, kuo daugiau jo reikia išpumpuoti ir kuo daugiau vandens išeigos taškų yra vandentiekio sistemoje, tuo galingesnio siurblio jums reikia. Svarbus yra ne tik galingumas vatais (W), tačiau ir maksimalus vandens pakėlimo aukštis bei maksimalus vandens našumas (dažniausiai matuojamas l/h).

Įvertinkite ir kitus kriterijus, tokius, kaip siurblio svoris bei laido ilgis, jeigu planuojate sumontuoti konstrukciją drenažui.

Vandens siurbliai internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra ne tik vandens siurbliai, tačiau ir žarnos vandens siurbliams. Prie įrenginio lengvai bus priderinama ilgesnė vandens žarna 32mm arba trumpesnė vandens žarna 50mm diametru. Esant poreikiui galėsite susikomplektuoti visą sistemą patogiam laistymui iš telkinio ar rezervuaro.

Internetu perkant, galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir prekių atsiėmimo būdą. Mankius turi fizinę parduotuves Vilniuje Šiauliuose ir Kaune, tad prekes galėsite atsiimti jose. Na, o pirkėjams Vilniuje, Klaipėdoje bei visoje likusioje Lietuvoje pasiūlysime patogų pristatymą į namus ar paštomatus (jeigu jis įmanomas, pagal siuntos matmenis).

Nepraleiskite progos įvairias prekes įsigyti pigiau, kuomet taikoma akcija. Sumažinta kaina reiškia, kad dabar yra bene geriausias metas pirkti internetu. Prekės grąžinimui įprastai turite 14 darbo dienų, o kitas pristatymo, internetinio apmokėjimo bei internetinių užsakymų sąlygas rasite būtent mūsų interneto puslapyje.