Trimeriai

Ieškote būdo, kaip prižiūrėti žolę savo kieme, sode ar darže? Tam idealiai tinka benzininiai trimeriai, kurių patrauklia kaina galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Skirtingų tipų ir dydžių, standartiniai arba galingi trimeriai bei gausus priedų asortimentas užtikrina, kad tai ko reikia, pavyktų rasti kiekvienam Mankius klientui. Patarti ir konsultuoti visada pasiruošusi ir mūsų komanda, su kuria galite susiekti skambindami telefonu arba rašydami žinutes interneto puslapyje.

Trimeriai geromis kainomis, internetu - Mankius.lt

Trimeriai

Ieškote būdo, kaip prižiūrėti žolę savo kieme, sode ar darže? Tam idealiai tinka benzininiai trimeriai, kurių patrauklia kaina galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Skirtingų tipų ir dydžių, standartiniai arba galingi trimeriai bei gausus priedų asortimentas užtikrina, kad tai ko reikia, pavyktų rasti kiekvienam Mankius klientui. Patarti ir konsultuoti visada pasiruošusi ir mūsų komanda, su kuria galite susiekti skambindami telefonu arba rašydami žinutes interneto puslapyje.

Aktyvūs filtrai

Ką būtina žinoti prieš įsigyjant trimerį?

Visų pirma jums reikėtų žinoti, kokio tipo trimerį norite pirkti. Įprastai trimeris gali būti elektrinis – laidinis arba akumuliatorinis bei benzininis. Akumuliatoriniai trimeriai paprastai būna ganėtinai sunkūs bei ne itin galingi. Laidiniai įrenginiai veikia didesniu greičiu, tačiau jie negali būti naudojami bet kur, mat, yra apriboti laidu.

Na, o benzininiai įrenginiai būna patys efektyviausi ir galingiausi.

Prieš perkant reikėtų žinoti, koks yra trimerio galingumas. Paprastai jis būna 600W, 800W, 1000W, 2000W ir taip toliau. Jeigu turite mažesnį nei 10 arų žemės plotą, kurį prižiūrite, jums gali pakakti ir kiek mažesnio galingumo trimerio, tačiau jeigu keičiama žoliapjovė aukštai žolei ir reikalingas pajėgus, o ne mini trimeris, tuomet dairykitės į tokius agregatus, kurie pasižymi virš 1000W galia ir turi 30 ar 40+ kubinių centimetrų darbinio tūrio variklius.

Prieš įsigyjant trimerį būtinai žinokite ir tai, kokią pjovimo techniką jis naudoja. Tai gali būti trimerio ritė arba metaliniai peiliukai. Dažniausiai paprastam naudojimui pasirenkama ritė, kadangi ją lengviau prižiūrėti ir keisti.

Svoris – dar vienas svarbus aspektas. Niekas nenori, kad trimeris būtų pernelyg sunkus mat dėl to gali apsunkti darbas. Be abejonės, mini kinietiškas įrenginys svers mažiau už profesionalų, galingą agregatą, tačiau ant pastarųjų dažnai yra geresnis diržas trimeriui ar trimerio laikiklis, kuris pasirūpina ir ergonomiškumu bei patogesniu valdymu. Čia svarbu įvertinti ar didesnis svoris tikrai sukels nepatogumų ar yra pakankamai sprendimų, kurie leis trimerį laisvai valdyti.

Negalima ignoruoti ir tokių parametrų, kaip pjovimo plotis. Nebūtina ieškoti kuo didesnio pjovimo pločio, kadangi jis tiesiogiai proporcingas (įprastai) ir pačio įrenginio dydžiui, tačiau tiesa, kad patyrusio asmens rankose su didesniu pjovimo pločiu galima nupjauti daug daugiau žolės.

Trimerių naudojimas ir priežiūra

Nepamirškite trimerius naudoti saugiai ir atsakingai. Tam jums gali būti reikalingi priedai trimeriui, tokie kaip trimerio apsauga, trimerio diržas, apsauginiai akiniai, pirštinės ir kita.

Pas mus galite rasti įvairių priedų ir patogiai jų įsigyti gana patrauklia kaina.

Benzininiam trimeriui taip pat reikalingas ir kuras bei alyva, kurią reikėtų papildyti periodiškai. Itin ilgas naudojimas nepapildžius kuru ar tepalais gali privesti prie pernelyg ankstyvo susidėvėjimo ir ankstyvų gedimų. Tinkamai priežiūrai jums gali būti reikalingas ir raudonas tepalas trimeriui ir kiti skysčiai bei priedai, tokie kaip valas trimeriui ar kiti.

Pats pjovimo procesas turėtų būti atliekamas tinkamai, stengiantis, kad trimeris nesikastų į žemę, pjovimo ašmenys ar valas nesitrankytų į betoną ar kitus kietus paviršius. Taip pat reikia saugoti save ir aplinkinius. Dešimtis tūkstančių kartų per minutę besisukantis valas ar ašmenys yra pavojingi, todėl keturtaktis trimeris ant ratukų ar bet kuris rankinis įrenginys turėtų būti naudojamas saugiai, atsižvelgiant į instrukcijas bei profesionalų rekomendacijas.

Benzininiai trimeriai internetu

Nesvarbu ar ieškote naujo įrenginio, ar sugedo seno trimerio starteris, karbiuratorius ir reikia naujų detalių – ko gero viską, ko tik reikia rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje internetu. Greitai, patogiai ir gera kaina įsigykite aukščiausios kokybės trimerius. Prekėms neretai taikoma ir akcija, todėl tiek pačius trimerius, tiek priedus ir pakaitines dalis galėsite įsigyti pigiau nei įprasta.

Kas tam tikrą laiką, įvairūs komponentai gali susidėvėti ir juos reikės pakeisti, todėl mūsų parduotuvė jums pasiūlys patogų ir greitą būdą įsigyti viską, ko tik reikia efektyviam naudojimui ir priežiūrai.

Produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Fizinę parduotuvę turime Vilniuje Kaune ir Šiauliuose, tačiau klientams Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje siūlome patogius būdus prekių pristatymui iki durų arba į paštomatus (jeigu atitinka siuntos matmenys).