Hibridiniai dviračiai

Ilgesnėms kelionėms ar sudėtingesniems maršrutams įveikti puikiai tinka hibridiniai dviračiai. Šie dviračiai siūlo kone idealų balansą važiavimui plentu ir bekele. Įprastai kainuodami pigiau už įprastus kalnų dviračius, jie mažai kuo nusileidžia pastarųjų ypatybėms. Aleina elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių hibridinių dviračių, priedų jiems, aksesuarų ir pakaitinių detalių.

Hibridiniai dviračiai internetu, gera kaina - Aleina.lt

Hibridiniai dviračiai

Ilgesnėms kelionėms ar sudėtingesniems maršrutams įveikti puikiai tinka hibridiniai dviračiai. Šie dviračiai siūlo kone idealų balansą važiavimui plentu ir bekele. Įprastai kainuodami pigiau už įprastus kalnų dviračius, jie mažai kuo nusileidžia pastarųjų ypatybėms. Aleina elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių hibridinių dviračių, priedų jiems, aksesuarų ir pakaitinių detalių.

Aktyvūs filtrai

Rinktis galėsite iš skirtingų gamintojų asortimento bei tarp vyriškų ir moteriškų hibridinių dviračių. Geriausi pasiūlymai lengvai randami prekių rikiavimo įrankio pagalba. Atsakyti į klausimus bei duoti patarimus gali ir mūsų komanda. Kreipkitės į Aleina telefonu arba palikdami žinutę interneto puslapyje ir mes atsakysime į klausimus ir/ar pateiksime rekomendacijas.

Hibridinis dviratis - kas tai?

Hibridiniai dviračiai, tai tarpinis variantas tarp miesto ir kalnų dviračio. Šio tipo dviračiai stengiasi geriausiai suderinti kalnų dviračių pravažumą, mobilumą ir universalumą su miesto dviračių lengvumu ir paprastumu. Taigi, geriausi hibridiniai dviračiai gali būti kasdienė transporto priemonė į darbą ir iš jo bei puikus partneris žygyje po mišką ar kalnuotą vietovę užsienyje.

Taip paprasta, plika akimi atskirti hibridinį dviratį nėra lengva. Nors net ir geriausias ir pats įmantriausias hibridinis modelis dažniausiai pasižymi mažesne kaina ir neturi tiek daug sudėtingos amortizacinės sistemos sudedamųjų dalių, paprastai, nepatyrusiam pirkėjui įžvelgti skirtumus yra sudėtinga. Būtent dėl to, mūsų elektroninėje parduotuvėje internetu yra sukurtos atskiros prekių kategorijos kalnų ir hibridiniams dviračiams.

Kaip žinoti ar jums tikrai geriausias pasirinkimas bus būtent hibridinis dviratis? Visų pirma – įvertinkite savo finansines galimybes. Jeigu norite patogios ir patvarios transporto priemonės kelionėms tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, toks variantas jums tiks kone idealiai. Tačiau, jeigu esate bekelės, miško keliukų ir ekstremalesnių kelionių su dviračiais, mėgėjai, verta investuoti kiek daugiau ir rinktis aukščiausios klasės kalnų dviratį. Hibridinis dviratis idealiai tinka šeimoms, kurios savaitgaliais mėgsta miesto šurmulį iškeisti į pasivažinėjimą prie ežero ar pamiškėje.

Kaip išsirinkti hibridinį dviratį?

Hibridinio, kaip ir bet kurios kitos kategorijos dviračio pasirinkimas atliekamas vadovaujantis tais pačiais paieškos kriterijais:

·        Kaina;

·        Dviračio dydis;

·        Techninės savybės;

·        Jūsų poreikiai ir naudojimo ypatumai;

·        Dizainas ir praktiškumas.

Kiekvienam pirkėjui norėsis gerą dviratį įsigyti kuo pigiau. Įprastai hibridiniai dviračiai Aleina elektroninėje parduotuvėje kainuoja nuo ~250 iki 600€. Kaina priklauso nuo dydžio, gamintojo, techninių savybių ir kitų ypatumų.

Dviračio dydis daro įtaką tam, kaip patogu bus jį naudoti. Kuo didesnis yra dviratis, tuo jis labiau tinka aukštesniems žmonėms. Nors sėdynę ir vairą galima pakelti ir/ar kitaip reguliuoti, verta žinoti, bent jau daugiau-mažiau, kokio dydžio ratų ir rėmo matmenys jums bus geriausias pasirinkimas. Moteriškas hibridinio dviračio modelis bemaž visad bus mažesnis nei vyriškas, tačiau geriausia tai vertinti individualiai. Gausu ir unisex modelių, ypač, su 28“ skersmens ratais.

Kuomet žvelgiate į technines savybes, nepamirškite pasižiūrėti į techninių parametrų lentelę. Įvertinkite dviračio svorį ir stabdžių bei amortizatorių sistemas. Svarbu, kad hibridinis dviratis būtų pajėgus įveikti duobes ir nelygų reljefą.

Na ir galiausiai – jūsų poreikių ir praktiškumo derinį geriausiai atitiks tie dviračiai, kurie yra: jūsų mėgiamos spalvos, turi bagažinę, reguliuojamą vairą, tvirtus pedalus ir kita. Žiūrėdami į savybes aprašymų lentelėje lengviausiai rasite optimalų pasirinkimą.

Į ką atkreipti dėmesį renkanti dviratį?

Kuomet renkatės dviratį, nepamirškite atkreipti dėmesį į tai ar jums patinkančiam modeliui nėra taikoma akcija. Specialiu akcijos ženklu pažymėti dviračiai yra parduodami pigiau ir juos galite įsigyti gerokai žemesne kaina nei įprastai, todėl pasinaudoti akcija tikrai apsimoka.

Taip pat galite žiūrėti ir į dviračius, paženklintus „Naujiena“. Ši indikacija reiškia, kad toks dviratis yra tarp naujausių kataloge ir pasižymi geriausiomis techninėmis savybėmis. Renkantis hibridinį dviratį labai svarbu, kad jo techninė charakteristika atitiktų jūsų lūkesčius ir poreikius bei leistų įveikinėti didelius atstumus kone kasdien.

Jeigu seną dviratį keičiate nauju, atsižvelkite į tas charakteristikas, kurios jums labiausiai užkliuvusias savybes. Galbūt paskutinis dviratis jau tapo per mažas, neturėjo bagažinės, trūko pravažumo arba jis buvo labai sunkus? Kad ir kokiais trūkumais pasižymėjo paskutinis turėtas dviratis, pas mus turėtumėte rasti pilnavertį pakeitimą, kuris išspręstų problemas arba įsigysite visomis tomis pačiomis gerosiomis savybėmis pasižyminčius hibridinius dviračius.

Turintiems didesnį biudžetą – galbūt sudomins hibridinis elektrinis dviratis? Šie dviračiai turi ir elektros akumuliatorius, tad tam tikrą atstumą galės įveikti ir sava eiga. Elektriniai hibridiniai dviračiai idealiai tinka žmonėms, kurie kasdien bent kelis kilometrus važiuoja į darbą ar mokslo įstaigą bei atgal.

Galime duoti patarimą pasidairyti ir į kitus dviračius mūsų asortimente bei priedus ir papildomas detales. Nepamirškite įsigyti šalmo ir apsaugų bei atšvaitų saugiam važiavimui, papildomas padangas ir pompą efektyviai priežiūrai.

Hibridiniai dviračiai internetu

Internetu patogiai įsigykite bet kokį dviratį. Kaune galėsite atvykti ir dviračius bei priedus, aksesuarus ir dalis atsiimti fizinėje parduotuvėje. Na, o kituose miestuose, kaip Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose bei visoje Lietuvoje esantiems klientams pasiūlysime patogų pristatymą iki durų.

Užsakymus internetinėje parduotuvėje galėsite apmokėti vienu iš daugelio, patogių būdų. Rinkitės apmokėjimą kortele arba elektronine bankininkyste. Patvirtinę jūsų užsakymą jį paruošime atsiėmimui arba perduosime kurjeriams-partneriams. Smulkesnių gabaritų užsakymai, kuriuos sudaro detalės, priedai ar aksesuarai, gali būti siunčiami ir į paštomatus.

Brangesnius dviračius klientams pasiūlysime įsigyti ir išsimokėtinai. Partneriai Mokilizingas pasiūlys lanksčias sąlygas pirkti mokant dalines įmokas, o ne visą sumą iš karto, palengvinant jūsų finansų planavimą bei pasiūlant galimybę įsigyti patį geriausią dviratį.