Motociklai vaikams

Platus elektrinių ir benzininių motociklų vaikams pasirinkimas internetu. Rinkitės iš technikos, tinkančios vaikams nuo 10, nuo 12 metų ar tai, kas būtų geriausias pirmasis motociklas. Prekių kataloge turime tikrai daug krosinių motociklų, tinkančių jauniesiems motociklininkams ir jaunosioms motociklininkėms. Čia taip pat yra bagiai, riedžiai, keturračiai ir kita. Daugybė skirtingų dizainų, garsūs prekės ženklai arba pigesni kinietiški mini motociklai. Įsigykite internetu, o mes pristatysime visoje Lietuvoje!

Visą įdomiausią informaciją apie kiekvieną motociklo modelį rasite prekės puslapyje, išsamiuose aprašymuose. Juose nurodoma tokia informacija, kaip motociklo svoris, maksimalus greitis, kuro tipas ir sąnaudos, važiuoklės ir rėmo specifikacija ir t.t. Jeigu turite klausimų – mūsų komanda visada pasiruošusi į juos atsakyti, patarti, rekomenduoti. Skambinkite telefonu +370 677 47 967 arba palikite pranešimą ir padėsime rasti sprendimą.

Motociklai vaikams geromis kainomis, internetu - Mankius.lt

Motociklai vaikams

Platus elektrinių ir benzininių motociklų vaikams pasirinkimas internetu. Rinkitės iš technikos, tinkančios vaikams nuo 10, nuo 12 metų ar tai, kas būtų geriausias pirmasis motociklas. Prekių kataloge turime tikrai daug krosinių motociklų, tinkančių jauniesiems motociklininkams ir jaunosioms motociklininkėms. Čia taip pat yra bagiai, riedžiai, keturračiai ir kita. Daugybė skirtingų dizainų, garsūs prekės ženklai arba pigesni kinietiški mini motociklai. Įsigykite internetu, o mes pristatysime visoje Lietuvoje!

Visą įdomiausią informaciją apie kiekvieną motociklo modelį rasite prekės puslapyje, išsamiuose aprašymuose. Juose nurodoma tokia informacija, kaip motociklo svoris, maksimalus greitis, kuro tipas ir sąnaudos, važiuoklės ir rėmo specifikacija ir t.t. Jeigu turite klausimų – mūsų komanda visada pasiruošusi į juos atsakyti, patarti, rekomenduoti. Skambinkite telefonu +370 677 47 967 arba palikite pranešimą ir padėsime rasti sprendimą.

Aktyvūs filtrai

Motociklai vaikams - ką būtina žinoti?

Pirmiausiai reikėtų žinoti, kad motociklus vaikams dažniausiai rekomenduojama pirkti ne jaunesniems nei 6-8 metų amžiaus. Nors viskas priklauso nuo modelio ir jo charakteristikų, tačiau mažiausiems, iki 10 metų amžiaus vaikams tinka tik mažiausiai galingi elektriniai arba benzininiai moto.

Vaikams nuo 10 metų ir maždaug 10-12 metų amžiaus atžaloms jau galima rinktis iš gausesnio krosinių, vaikiškų motociklų asortimento, tiks ir ko gero visi 49cc ar net galingesni nauji benzininiai motociklai. Na, o vyresniems nei 12-13 metų jau galima rinktis ir iš pačių didžiausių bei galingiausių – 125cc ir didesnį darbinį tūrį pasiekiančių motociklų.

Renkantis motociklą vaikams, svarbu žinoti, kad būtent pagal amžiaus grupes ir yra skirstomi motociklai vaikams ir motociklai paaugliams. Na, o, jeigu tai – motociklai mėgėjams, tokiu atveju jie skirstomi pagal galingumą, kai tuo tarpu vaikiški modeliai – pagal galingumą ir amžių. Jeigu tai – benzininis agregatas, tuomet dažniausiai pastebime 49, 50, 70, 100, 125, 150 ir 250cc variklių darbinius tūrius. Paprastai, kaip taisyklė yra tai, kad kuo didesnis motociklo variklis, tuo jis būna galingesnis. Dar svarbu gali būti atsižvelgti ir į pačio motociklo svorį bei jo santykį su galia. Kuo motociklas sunkesnis, tuo mažesnis jo manevringumas, tuo mažiau patogu jį eksploatuoti mažesnei atžalai. Įprastai vaikiški motociklai sveria nuo 30 iki 80kg, tačiau svoriui didžiausią įtaką turi variklio dydis ir pačio motociklo masyvumas. Elektriniai motociklai bemaž visad yra sunkesni už benzininius, dėl to, kad baterija(-os) – elektrinis variklis, sveria gerokai daugiau už benzininius.

Na ir galiausiai atkreipkite dėmesį į maksimalią leistiną apkrovą. Niekada nepirkite tokio motociklo, kurio maksimali apkrova tėra <5kg didesnė už jūsų vaiko dabartinį svorį. Per metus vaikai gali jau išaugti motociklą, todėl verta atsižvelgti, kad maksimali apkrova galėtų atlaikyti bent 2 metus, kadangi dažnesnis motociklų keitimas nelabai apsimoka. Naudojant kone maksimalią apkrovą, pats motociklas greičiau dėvisi.

Vaikiškų motociklų tipai

Vaikiškus motociklus dažniausiai galime skirstyti į keletą tipų:

·        Pagal jėgos agregatą (variklį)

·        Pagal dydį ir palaikomą apkrovą

·        Pagal pritaikymą

Ką reiškia kiekvienas iš jų? Apžvelkime.

Nauji motociklai vaikams paprastai būna benzininiai arba elektriniai. Kaip žinome, elektriniai varikliai maksimalų sukimo momentą gali sukurti iš karto, dėl to jų dinamika tiesiojoje yra neprilygstama, tačiau lengvo svorio, nedideli ir aukštasūkiai benzininiai varikliai mažai atsilieka. Pastarųjų privalumas yra tai, kad elektriniai motociklai (analogiško galingumo ir dydžio) svers gerokai daugiau, dėl to važiavimas maksimaliam greičiui ar laikui ne visada yra toks, kokio norisi. Tačiau elektriniai lengvieji motociklai labiau tinka pradedantiesiems ir mėgėjams bei patiems mažiausiems važiuotojams.

Pagal dydį galima motociklus skirstyti į tokius, kurie pvz., tinka vaikams nuo 12 metų ir t.t.. Dauguma vaikiškų krosinių motociklų yra panašaus dydžio, tačiau jie gali atlaikyti skirtingas apkrovas. Vaikams augant, greitai kinta ir jų kūno kompleksija, tad svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kad motociklą būtų galima naudoti ilgesnį laiką.

Na, o pritaikymas apima tai ar moto technika tinkama agresyvesniam važiavimui bekelėje (krosinis motociklas) ar tik linksmam pasivažinėjimui mažai sudėtingomis trasomis. Pastaruoju atveju gali tikti ir motociklai su lopšiu, kurių dažnai būna vaikiškų modelių.

Motociklai vaikams internetu

Elektroninėje Mankius parduotuvėje galite patogiai ir paprastai, internetu įsigyti krosinių motociklų vaikams ar mėgėjams. Įvairūs, skirtingo dydžio ir galingumo modeliai patrauklia kaina. Kai kada motociklams, bagiams, keturračiams, riedžiams ar kitoms transporto priemonėms gali būti taikoma ir akcija, tad juos įsigyti galima net pigiau nei įprastai.

Turime fizines parduotuves Vilniuje, Šiauliuose ir Kaune, kur galima atvykti apžiūrėti motociklus arba pristatyti juos atsiėmimui. Esant poreikiui, vaikiškus ir moto mėgėjams pristatysime visoje Lietuvoje, Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste, jūsų nurodytu adresu. Motociklus pristatysime per mažiau nei 3 darbo dienas, jeigu juos turime sandėlyje ar vietoje. Kitu atveju pristatymas gali trukti ilgiau.