• Nauja
MAKE IT REAL Spalvą keičiančios apyrankės
  • MAKE IT REAL Spalvą keičiančios apyrankės
  • MAKE IT REAL Spalvą keičiančios apyrankės

MAKE IT REAL Spalvą keičiančios apyrankės

MAKE IT REAL
6,64 €
Su mokesčiais
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
Kiekis

0 įvertinimas

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: rinkinyje yra ilga virvė. Pavojus pasismaugti! Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. Produktas bei jo spalvos gali skirtis nuo pavaizduotų ant pakuotės. Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra. Išsamias instrukcijas galite rasti atsisiuntę nemokamą programėlę arba apsilankę svetainėje makeitrealplay.com. Išsaugokite šią informaciją bei kontaktus.

Apyrankės, kurių spalvą keičia saulės šviesa! Susikurk 5 apyrankes ir stebėk, kaip šviesoje balta spalva pasikeičia į rožinę, violetinę ir geltoną! Būnant namuose, šios spalvos išnyksta, tačiau išėjus į lauką vėl galima džiaugtis ryškiais papuošalais! Šis rinkinys bus puiki dovana rankdarbių mėgėjams, taip pat gimtadienio ar bet kuria kita proga. Kurk stilingas apyrankes ir susikurk išskirtinį stilių. Rinkinyje yra viskas, ko reikia spalvą keičiančioms apyrankėms gaminti – virvutė, daugybė spalvą keičiančių karoliukų, pakabučiai ir dėkliukas viskam susidėti. Kad karoliukai grįžtų atgal į savo pradinę spalvą, tiesiog įdėk juos į šaldiklį 5 minutėms, o tada kurk naujus papuošalus!

1 permatoma elastinė virvutė (2 m), 23 spalvą keičiantys karoliukai, 49 spalvoti karoliukai, 39 aukso spalvos karoliukai, 3 pakabučai-gėlytės, 2 metaliniai pakabučiai, 1 dėkliukas, instrukcija.

1217M
5 Prekės

Charakteristikos

Reikalingi elementai
not required
Amžius
8+

Specifinė nuoroda

ean13
0695929012175
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.