Dviračiai

Dviratis – puiki transporto priemonė kelionei, išvykai, žygiui ar paprastam pasivažinėjimui. Mankius elektroninė dviračių parduotuvė – puiki vieta įsigyti bet kokį dviratį suaugusiems, paaugliams, vaikams ar profesionaliam važinėjimui.

Dviračiai internetu, gera kaina - Mankius.lt

Dviračiai

Dviratis – puiki transporto priemonė kelionei, išvykai, žygiui ar paprastam pasivažinėjimui. Mankius elektroninė dviračių parduotuvė – puiki vieta įsigyti bet kokį dviratį suaugusiems, paaugliams, vaikams ar profesionaliam važinėjimui.

Aktyvūs filtrai

Internetu rinkitės iš labai plataus dviračių asortimento, o mes prekes pristatysime nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kiekvieno dviračio prekės aprašymas yra išsamus. Jame nurodomos techninės prekės specifikacijos, tad greitai rasite, kuris variantas yra geras dviratis būtent jums, jūsų atžalai, kolegai ar artimam žmogui.

Prekiaujame ir garsiausių prekės ženklų produkcija ir inovatyvių gamintojų dviračiais, kurių populiarumas sparčiai auga. Išskirtinio dėmesio turėtų būti verti ir elektriniai dviračiai, kuriuos taip pat galite įsigyti Mankius elektroninėje parduotuvėje. Stilingai, patogiai ir greitai bei lengvai judėkite iš vienos vietos į kitą bei palengvinkite keliones į darbą, mokslo įstaigą ar daugiau gerėkitės gamta žygio metu.

Jeigu norite pasikonsultuoti dėl pasirinkimo, iškilo klausimų dėl prekių, pristatymo, apmokėjimo ar kitų dalykų, susijusių su elektronine parduotuve ar dviračiais – drąsiai kreipkitės telefonu, skambindami +370 677 47 967, arba palikite pranešimą interneto puslapyje.

Dviračių tipai

Aleina elektroninėje parduotuvėje parduodami patys įvairiausi dviračiai. Skirtingi tipai turi savo privalumus ir ypatybes. Dviračių tipai:

·        Kalnų dviračiai

·        Miesto dviračiai

·        Dviračiai vaikams

·        Hibridiniai dviračiai

·        Dviračiai paaugliams

·        Elektriniai dviračiai

·        Turistiniai dviračiai

·        Sulankstomi dviračiai

·        Plento dviračiai

Kalnų dviračiai

Kalnų dviračiai, kaip ir sako pavadinimas – skirti važinėjimui ne pačiu lygiausiu reljefu. Dėl savo konstrukcijos tvirtumo, bet tuo pačiu ir lengvumo, įmantresnių permetėjų ir geresnių konstrukcinių sprendimų, tokie dviračiai puikiai tinka važinėjimui kalnų keliukais, miškais ar net bekelės trasomis. Internetu galite įsigyti Coret, Gust, Romet – skirtingų ratų skersmens kalnų dviračius.

Miesto dviračiai

Lengvesnis, stilingas, manevringas ir patogus. Miesto dviratis yra skirtas neilgoms arba vidutinio ilgio kelionėms bei važiavimui dviračių takais. Su tokiu dviračiu patogu keliauti iš namų į darbą ar atgal, į mokymo įstaigą ar kitais reikalais. Mūsų asortimente daugiausiai yra 26“ ir 28“ ratų skersmens miesto dviračių.

Dviračiai vaikams

Kategorijoje „dviračiai vaikams“ galima rasti dviratukus mažiausiems vaikams su pagalbiniais ratukais arba be jų. Dažniausiai šių dviračių ratų skersmuo yra 12“-20“, o vyresnio amžiaus ir 24“. Nesunkiai galėsite rasti pirmąjį dviratuką mergaitei ar berniukui bei kalnų ar miesto dviratį jau paūgėjusiai atžalai. Lengvai rasite, kuris dviratis pagal ūgį vaikams tinka labiausiai arba stilingą vaikišką dizainą.

Hibridiniai dviračiai

Hibridinis dviratis – tai į kalnų dviratį labai panašūs modeliai, kurie pasižymi lengvesne konstrukcija. Savotiškai, galima šiuos dviračius vadinti Lite kalnų dviračio versija. Lengvi, bet tvirti rėmai, aštresnė vairo sistema, tvirtesnės grandinės. Visa tai – hibridinio dviračio savybės.

Dviračiai paaugliams

Sparčiai augantiems paaugliams nebetinka mažieji dviračiai vaikams, todėl reikalingi jau kiti dviračių dydžiai. Šioje kategorijoje rasite didesnius, labiau suaugusiųjų dviračių primenančius, bet dar nebūtinai tokius didelius ar sudėtingos konstrukcijos variantus, kurie idealiai tiks jaunimui nuo 11 iki ~17-18 metų amžiaus.

Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai gali važiuoti ir sava eiga. Jų kaina – didesnė už įprastų dviračių, tačiau ir pats važiavimo komfortas, malonumas – aukštesni, o ką jau kalbėti apie ilgesnius atstumus. Šie dviračių modeliai turi akumuliatorius ir baterijas bei gali padėti judėti neminant pedalų net iki 20-40 km/h greičiu. Keliaujant ilgus atstumus ar išvykstant į žygį, o taip pat ir kasdienių kelionių į darbą ar mokslo įstaigą metu, elektrinis dviratis yra puikus pirkinys. Šis sprendimas – bene efektyviausias būdas judėti greitai bei neteršti aplinkos. Jį dar galima vadinti elektrinis motorinis dviratis.

Turistiniai dviračiai

Tiek, 26“ ratus, tiek 28“ ratus turintys turistiniai dviračiai pasižymi tuo, kad yra puikiai pritaikyti kelionėms. Ant jų rėmo patogiai prisitvirtinsite gertuvę, ant vairo – telefono ar kameros laikiklį. Na, o beveik visi turistiniai dviračiai turi bagažinę, ant kurios galima sumontuoti vaikišką kėdutę arba vežtis reikalingus daiktus. Turistiniai dviračiai nebūtinai yra labai lengvi, tačiau pasižymi tvirtumu ir patvarumu. Su jais galima įveikti ilgus atstumus plentu arba dviračių takais.

Sulankstomi dviračiai

Kaip ir sako pats pavadinimas, sulankstomas dviratis turi ypatingos konstrukcijos rėmą, kurį galima lengvai sulankstyti, kompaktiškam laikymui, saugojimui ar transportavimui. Sulankstomi dviračiai dažniausiai būna kiek kitokių formų nei kalnų ar plento bei hibridiniai dviračiai, tačiau jie idealiai tinka miestų gyventojams, daugiabučių ar nedidelių kotedžų erdvėse gyvenantiems žmonėms, kur nebūtinai yra gausu erdvės dviračiui laikyti.

Plento dviračiai

Greitam, dinamiškam ir smagiam važiavimui lygiu keliu (plentu) yra skirtas plentinis dviratis. Viskas čia kuriama taip, kad būtų sukurta kuo geresnė aerodinamika ir būtų galima lengviau važiuoti dideliu greičiu. Minimalaus svorio, tačiau pakankamai tvirti dviračiai leidžia važiuoti smagiai tiek tiesiu, tiek vingiuotu ar kalnuotu keliuku. Plentiniai dviračiai turi (dažniausiai) dvi žvaigždutes priekyje. Tai leidžia sklandžiau perjunginėti pavaras, malonesniam važiavimui dideliu greičiu. Tam tikra prasme plentiniai dviračiai yra tarsi sportiniai dviračiai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dviratį?

Visų pirma jums reikėtų pasirinkti, koks dviratis reikalingas arba, kokio tiksliai dviračio norite. Galbūt norite keliauti bekele, važinėti miškų takeliais ir priartėti prie ekstremalesnių pramogų? Tuomet jums reikalingas kalnų dviratis.

Plento dviratis geriausiai tiks tiems, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir dažnai keliauja ilgus atstumus arba nori po truputėlį pradėti ruoštis važiavimui net ir dviračių varžybose.

Hibridiniai dviračiai idealiai tinka tiems, kurie nori balanso tarp važinėjimo bekele ir plentu, tačiau nenori itin daug išleisti.

Jeigu norisi stilingų kelionių – galbūt sudomins ryškesnis raudonas ar retro išvaizdos dviratis? Nepamirškite ir to, kad yra ir ne vienas elektra varomas dviratis. Jie idealiai pritaikyti kasdienėms kelionėms ar vidutiniams bei ilgesniems atstumams, kadangi sumažina nuovargį ar net pagreitina susisiekimą.

Biudžetas

Tikriausiai puikiai žinote, kad dviračiai skiriasi savo kaina. Pigesnieji dviračiai dažniausiai būna mažesnio dydžio, jų rėmai pagaminti iš paprastesnio metalo, nėra įmantrių žvaigždučių ar sudėtingų ir labai modernių amortizatorių. Tačiau pigesnieji dviračiai gali išsiskirti spalvingumu, unikaliais dizainais. Maždaug iki 250€ kainos ribose, pigiau kainuojantys dviračiai taip pat apima ir didžiąją dalį vaikiškų dviračių. Tad pigesnis bus ir kasdienis miesto ir balansinis dviratis mergaitei ar berniukui.

Vidutinės klasės dviračių gamoje atsiduria dauguma hibridinių dviračių, paprastesni kalnų dviračiai, dviračiai paaugliams ir aukštesnės klasės miesto dviračiai. Čia jau galima išvysti ne tik įmantresnius dizainus, tačiau ir įspūdingas technologijas, lengvus arba itin tvirtus rėmus, kokybiškus ratus, patvaresnes grandines, pedalus. Šių dviračių kaina svyruoja nuo ~300 iki ~700€.

Brangiausių dviračių kategorijoje atsiduria premium segmento plentiniai ir kalnų dviračiai. Jie būna nepaprastai lengvi, bet tuo pačiu ir ypatingai tvirti.

Atskiro paminėjimo nusipelno ir elektriniai dviračiai. Jų kainos perkopia keturženkles sumas, tačiau jų technologijos ir komfortas – pačio aukščiausio lygio.

Dydis

Vaikiški dviračiai yra patys mažiausi. Po jų yra paauglių ir moteriški dviračiai, o patys didžiausi įprastai būna vyriški dviračiai. Tai, kuris dydis geriausiai tiks jums, priklauso nuo jūsų ūgio ir kojų ilgio. Kuo esate aukštesni ir kuo ilgesnės jūsų kojos, tuo didesnio dviračio rėmo reikia. Paprastai skaičiuojama, kad dviračio rėmas turėtų atitikti du trečdalius jūsų vidinės siūlės (atstumas nuo pado iki kirkšnies). Nors dviračio sėdynę dažnai galima šiek tiek iškelti, galimybės su tuo yra ribotos, todėl vaikams gali reikėti ganėtinai dažnai pirkti naujesnius dviračius.

Tarkime, jeigu jūsų vidinės siūlės ilgis yra 60cm, ieškokite dviračio, kurio rėmas yra 40cm.

Techninė dalis

Čia svarbiausia galvoti apie jūsų pačių aktyvumo lygį bei reljefus, kuriais daugiausiai važinėsite. Kalnų dviračiams, kurie daug naudojami kalvotuose reljefuose ir ant nelygių paviršių – praverčia daug pavarų. Tačiau tiems, kurie dviračiais važinėja tik lygiais takais ir mėgsta lengvas keliones tikrai nebūtina permokėti už tokį privalumą.

Taip pat, jeigu važinėjate ne tik plentu ir ne tik lygiais keliais, verta įsigilinti ir į amortizatorius ir pakabą. Kalnų dviračiams labai naudingi ir reikalingi tiek priekiniai, tiek galiniai amortizatoriai, kurie padidina sukibimą su keliu ir leidžia išlaikyti valdomumą net ir labai prastomis sąlygomis.  

Ties stabdžiais pasirinkimo, ko gero nebus per daug, nes labai retai pasitaiko tų pačių modelių su skirtingais stabdžiais, tačiau būtų gerai žinoti, kokia stabdžių sistema yra jūsų modelyje, kad žinotumėte apie priežiūrą ir aptarnavimą.

Dviračiai ir jų dalys internetu

Mūsų parduotuvėje galite internetu įsigyti ne tik geriausius dviračius, bet ir įvairias jų dalis, priedus, aksesuarus kelionėms ar sportui. Draugiškos kainos ir ne viena akcija užtikrina, kad rastumėte geriausius pasiūlymus savo poreikiams ar savo artimiesiems. Tarp dviračio dalių rasite: apšvietimo sistemos elementus ir priedus, šalmus – būtiną saugumo atributą, ratus, padangas, kameras ir jų dalis. Kad ir ko beprireiktų sėkmingam ir saugiam dviračio naudojimui, tokias prekes turėtumėte nesunkiai rasti Mankius elektroninėje parduotuvėje.

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje. Klientai gali rinktis jiems patogiausią pristatymo būdą. Mankius taip pat turi ir fizinę parduotuveę Šiauliuose. Na, o klientams Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose dviračius galės pristatyti mūsų partneriai kurjeriai.

Užsakymą taip pat galite apmokėti sau patogiausiu būdu. Mes aptarnaujame ir elektroninę bankininkystę ir kitus, dažniausiai internetu naudojamus užsakymų apmokėjimo būdus. Jeigu norite pasikonsultuoti arba gauti atsakymus į klausimus, nepamirškite kreiptis į mūsų komandą nurodytais kontaktais.