Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 799,00 € - 1 949,00 €

Krosiniai motociklai vaikams/megėjams

Krosiniai motociklai vaikams – puiki dovana, puiki pramoga ir laiko praleidimo būdas įvairaus amžiaus atžaloms, tiek berniukams, tiek mergaitėms. Jeigu jūsų atžalai ir jums patiems patinka motosportas ir pramogos po atviru dangumi, galite savo vaikui padovanoti ir įsigyti kokybišką krosinį motociklą iš Aleina parduotuvės internetu bei išpildyti svajonę.

Turime daugybę skirtingo dydžio, galingumo ir net skirtingus jėgos agregatus turinčius mini ir vaikiškus motociklus bei moto paaugliams.

Krosiniai motociklai vaikams/ mėgėjams internetu, žema kaina - Mankius.lt

Krosiniai motociklai vaikams/megėjams

Krosiniai motociklai vaikams – puiki dovana, puiki pramoga ir laiko praleidimo būdas įvairaus amžiaus atžaloms, tiek berniukams, tiek mergaitėms. Jeigu jūsų atžalai ir jums patiems patinka motosportas ir pramogos po atviru dangumi, galite savo vaikui padovanoti ir įsigyti kokybišką krosinį motociklą iš Aleina parduotuvės internetu bei išpildyti svajonę.

Turime daugybę skirtingo dydžio, galingumo ir net skirtingus jėgos agregatus turinčius mini ir vaikiškus motociklus bei moto paaugliams.

Aktyvūs filtrai

Pas mus kataloge yra tiek garsiausi gamintojai, tiek kinietiški, alternatyvūs ir dažnai pigesni analogai.

Kad ir koks elektrinis ar benzininis vaikiškas krosinis motociklas sudomins, galėsite patogiai juos įsigyti. Jeigu kyla klausimų apie konkrečią prekę arba norite pasikonsultuoti bei sužinoti daugiau informacijos, arba gauti profesionalias įžvalgas ir rekomendacijas, skambinkite telefonu - +370 677 47 967. Taip pat galite palikti pranešimą mūsų interneto puslapyje.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikišką krosinį motociklą?

Be abejonės, pirmasis dalykas į ką daugumai pirkėjų norėsis atkreipti dėmesį – kaina. Tačiau galutinė motociklo kaina neatspindi jo praktiškumo ir galutinės naudos bei smagumo naudojantis. Taip pat neatspindi ir saugumo bei pritaikymo. Kaina turėtų būti svarbi, jeigu lyginate kelis, tarpusavyje panašius ir konkuruojančius variantus, tačiau niekada netaupykite saugumo sąskaita.

Dėmesį atkreipkite į variklio tipą bei galingumą. Vaikiški krosiniai motociklai dažnai būna benzininiai, tačiau neretai pasitaiko ir tokių, kurie turi elektrinį motorą. Enduro ar kitų tipų krosiniai motociklai vaikams gali turėti pačių įvairiausių komponuočių variklius. Priklausomai pagal amžių, reikia atsižvelgti į variklio galingumą. Patiems jauniausiems vairuotojams ir vairuotojoms geriausiai tiks 49cc darbinio tūrio, arba pvz., 800W galingumo, atitinkamai benzininiai ir elektriniai mini krosiniai motociklai. Vyresnio amžiaus, nuo 12 metų atžalai jau galima rinktis ir 50-70 ar net 125cc motociklus bei galingesnius elektrinius agregatus.

Taip pat svarbu pasirinkti, kad motociklas būtų pakankamai pajėgus atlaikyti jūsų vaiko kūno svorį. Motociklai vaikams skirstomi pagal atlaikomą maksimalią apkrovą. Vieni gali atlaikyti pvz., <45kg, o kiti <65kg. Ši informacija yra nurodoma prie prekės aprašymo, tad būtinai žinokite tikslią pakeliamą apkrovą, kad nereikėtų pernelyg greitai motociklo keisti.

Galų gale įvertinkite važiuoklės mechanizmo, stabdžių sistemos ir kitų inžinerinių sprendimų gausą. Kuo geresni stabdžiai, kuo sportiškesnė pakabos sistema ir amortizatoriai, tuo geresnę važiavimo patirtį motociklas bus pajėgus sukurti.

Kokio amžiaus vaikams tinkami krosiniai motociklai?

Nėra vieno, konkretaus amžiaus, nuo kurio vaikams yra tinkami krosiniai motociklai. Viskas priklauso nuo modelio ir galingumo. Dauguma rekomendacijų iš gamintojų pataria, kad pirmąjį krosinį moto vaikams apsimoka pirkti nuo 3-6 metų amžiaus. Visgi daugiausiai pasirinkimo yra vaikams, kurie yra vyresni nei 10-12 metų, bet dar nebūtinai sulaukę pilnametystės.

Maksimaliai galingi benzininiai ar elektriniai krosiniai vaikų motociklai tinka jaunimui nuo ~14 metų, tačiau tai priklauso ir nuo įgūdžių bei sukauptos patirties važiuojant, todėl jie gali tikti ir jaunesniems ar būti logiškas kitas pasirinkimas vyresniame amžiuje, kai jau turima pakankamai apsipratimo ir įgūdžių.

Būtinai atkreipkite dėmesį į informaciją prekės puslapyje. Prie kiekvieno modelio, kuriuo prekiaujame, nurodome ir kokio amžiaus vaikams jis yra tinkamas. Nepamirškite, kad šalia krosinio motociklo arba vietoje jo taip pat galime pasiūlyti ir keturračius, bagius, paspirtukus bei kitokias, labai įvairias transporto priemones.

Krosiniai motociklai vaikams internetu

Kodėl gali apsimokėti krosinius motociklus vaikams pirkti internetu? Priežasčių yra tikrai ne viena, tačiau bent jau Mankius elektroninėje parduotuvėje lengviausia pastebėti ir išskirti keturias.

Visų pirma – platus motociklų pasirinkimas. Mūsų kataloge rasite bent kelias dešimtis skirtingo dydžio, galingumo, tipo ir dizaino motociklų, tinkančių vaikams vos nuo kelių metų amžiaus.

Antras dėmesio vertas aspektas yra patraukli motociklų kaina. Dažnai pas mus jie kainuoja net pigiau nei kitose elektroninėse ar fizinėse parduotuvėse, o ką jau kalbėti, kai prekėms taikoma akcija.

Trečioji priežastis, dėl ko verta pirkti pas mus – išsami informacija interneto puslapyje bei profesionali ir paslaugi mūsų komanda. Kiekvienos prekės puslapyje rasite visą naudingą ir svarbią informaciją apie krosinį motociklą, o iškilus klausimams arba norint rekomendacijos, visada galima kreiptis telefonu arba internetu.

Na ir galiausiai – lanksčios pristatymo sąlygos. Pasirinktus motociklus galėsime pristatyti visoje Lietuvoje – Vilniuje, Klaipėdoje, bet kuriame kitame dideliame mieste, mažesniuose miesteliuose ar užmiesčio vietovėse. Turime ir fizinę parduotuvę Kaune.