Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0 kg - 16,7 kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 1 274,00 €

Kalnų dviračiai

Smagiems pasivažinėjimams lauke arba kelionei po užsienį ko gero geriausiai tiks kalnų dviračiai. Aleina parduotuvėje internetu rasite daugybę puikių pasirinkimų kalnų dviračiams vyrams, moterims ir vaikams. Rinkitės tarp 24, 26, 27,5, 29 colių skersmens ratų dviračių iš Romet, CORET, GUST ar kitų gamintojų ir prekės ženklų. Apie kiekvieną dviratį, tos prekės puslapyje galite rasti ir daugiau naudingos bei aktualios informacijos, pradedant svoriu, baigiant ratų matmenimis, pavarų skaičiumi ar važiuoklės technologija. Visa tai yra labai svarbu renkantis kalnų dviratį.

Kalnų dviračiai geromis kainomis, internetu - Aleina.lt

Kalnų dviračiai

Smagiems pasivažinėjimams lauke arba kelionei po užsienį ko gero geriausiai tiks kalnų dviračiai. Aleina parduotuvėje internetu rasite daugybę puikių pasirinkimų kalnų dviračiams vyrams, moterims ir vaikams. Rinkitės tarp 24, 26, 27,5, 29 colių skersmens ratų dviračių iš Romet, CORET, GUST ar kitų gamintojų ir prekės ženklų. Apie kiekvieną dviratį, tos prekės puslapyje galite rasti ir daugiau naudingos bei aktualios informacijos, pradedant svoriu, baigiant ratų matmenimis, pavarų skaičiumi ar važiuoklės technologija. Visa tai yra labai svarbu renkantis kalnų dviratį.

Aktyvūs filtrai

Jeigu jus sudomins elektrinis kalnų dviratis arba norite kitokios transporto priemonės, o gal papildomų priedų ir dalių, tinkamų važinėjimu dviračiais – visa tai rasite mūsų prekių kataloge. Jeigu kyla klausimų dėl to, ką rinktis būtų geriausia, skambinkite telefonu +370 677 03438 arba palikite pranešimą interneto svetainėje ir profesionali mūsų komanda patars ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kalnų dviratis - kas tai?

Kalnų dviratis – ypatinga dviračių rūšis, tinkanti važinėjimui ne tik plentu ar asfaltuotais bei lygiais, tačiau ir nelygiais keliais bei bekele. Internete galima rasti kalnų dviračius įvardinamus MTB (MTB – angliško žodžių junginio Mountain bike, trumpinys). Šie dviračiai dažnai kainuoja brangiau už įprastus, kadangi turi geresnę važiuoklę ir stabdžius, tvirtesnį rėmą ir t.t.. Trumpiau tariant – jie pasižymi pažangesniais ir aukštesnio lygio techniniais sprendimais.

Galingesnių stabdžių, patikimesnės važiuoklės ir tvirtesnio rėmo bei kitų techninių sprendimų tikrai reikia, kuomet važiuojama nelygiu reljefu, reikia važiuoti labai siauromis arba aštraus kampo trajektorijomis. Tokie dviračiai yra lengvai valdomi bei reguliuojami, kad būtų pritaikomi topografijai, kuria bus važiuojama.

Kalnų dviračius turi labai daug lietuvių. MTB kalnų dviračiai būna pagrindinė transporto priemonė ar pramoga išvykus į pajūrį ar užsienį. Tiek Lietuvoje, tiek beveik kiekvienoje Europos šalyje yra daugybė maršrutų, kuriuos gali būti labai smagu įveikti būtent važiuojant dviračiu. Svarbu nepamiršti, kad daug kas klaidingai įvardina ATB (turistinius) dviračius, jog tai tas pats, kaip ir kalnų dviračiai. Nors jie yra truputėlį panašūs, tačiau tai – skirtingos transporto priemonių rūšys.

Kaip išsirinkti kalnų dviratį?

Kalnų dviratį išsirinkti galima tikrai greitai ir tai tikrai galima padaryti internetu. Svarbiausia yra tik tinkamai nuspręsti dėl kriterijų, kurie yra svarbūs ir palyginti kelis tinkamus dviračius tarpusavyje. Norint žinoti, kurie bus geriausi kalnų dviračiai, reikia žinoti viską apie šiuos kriterijus:

·        Dydis

·        Ratų skersmuo

·        Rėmo specifika ir svoris

·        Reguliavimo galimybės

·        Amortizatoriai

·        Ilgaamžiškumas ir tinkamų kriterijų išskyrimas

Vienareikšmiškai teigti, kad didesnis dviratis – geresnis dviratis, negalima. Negana to, įvairios bendrovės gamina savo dviračių rėmus skirtingais dydžiais (pvz., S, M, L). Tačiau nepasitikėkite vien šiuo ženklinimu, kadangi vienos bendrovės M, gali neatitikti kitos bendrovės M. Geriausia – skaityti techninius aprašymus ir taip būna paprasčiau rasti, kuris vyriškas ar moteriškas kalnų dviratis, ar kalnų dviračiai vaikams bus idealaus dydžio. Puiku ir patogu, jeigu dviračio rėmas, pvz., susilanksto.

Ratų skersmuo irgi yra svarbus kriterijus. Mažesni ratai labiau tinka bekelei, kalnuotiems ar miško ruožams, o didesni – ilgesniems atstumams plentu arba daugiau-mažiau lygiam reljefui.

Žiūrėkite daugiau nei į tik dviračio išvaizdą. Kalnų dviračiui techninės savybės gali būti gerokai svarbesnės nei dizaino ar estetiniai sprendimai. Galiniai amortizatoriai, rėmo konstrukcija ir kiti svarbūs akcentai turi didelę reikšmę, tačiau kuo jų kokybė didesnė, tuo aukštesnė ir dviračio kaina.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dviratį?

Pirmasis patarimas renkantis kalnų dviratį – nesusikoncentruokite tik į jo svorį. Nors svoris yra svarbi dviračio savybė, tačiau važiuojant bekele arba ne pačiu lygiausiu reljefu, dar svarbesnis yra konstrukcijos ir rėmo bei kitų dalių tvirtumas. Na, o tai reiškia, kad geriau, jog dviratis būtų kiek sunkesnis. Tam, kad įprastos kliūtys – šakos, šaknys, akmenys ar duobės nesugadintų dviračio ir vairo sukimas išliktų tikslus, geriau būti užtikrintiems dėl rėmo ir konstrukcijos tvirtumo nei sutaupyti porą kilogramų.

Taip pat pasirinkite tinkamo dydžio dviratį. Kaip jau minėjome, didesni dviračių ratai geriau tinka ramesniems kelio ruožams ir tiesesniam, lygesniam keliui, o mažesni – nenuspėjamai bekelei. Be to, jeigu važinėjate tikrai daug arba esate tikri kelionių dviračiais entuziastai, daugumą gamintojo specifikacijų galima pakeisti aftermarket dalimis, kurios, galbūt geriau atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius. Turite būti užtikrinti, kad jūsų pakaba ir amortizatoriai veiktų maksimaliai gerai. Į papildomus aksesuarus ir priedus investuoti gali būti tikrai verta.

Važinėjantiems daug ir dažnai, apsimoka rinktis futuristiško arba kuo modernesnio ir laikui mažiau pavaldaus dizaino dviračius. Tikėtina, kad po poros metų jums jau norėsis naujo, o senas dar tikrai galės būti parduodamas skelbimų portaluose!                

Kalnų dviračiai internetu

Kalnų dviračius pristatome visoje Lietuvoje – Šiauliuose, Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje. Aleina turi fizines parduotuves Šiauliuose ir Kaune, tačiau patogias pristatymo sąlygas pasiūlome klientams, nepriklausomai nuo jų lokacijos. Jeigu dviratis yra sandėlyje, jį pristatysime vos per 1-3 darbo dienas!

Prekių pasiūloje yra įvairiausių kalnų dviračių, tinkančių įvairaus amžiaus paaugliams ir vaikams, moterims bei vyrams. Kiekvienas pirkėjas turėtų rasti tai, kas labiausiai tinka ir patinka, patrauklia kaina. Jeigu dviračiams taikoma akcija, jie kainuos dar pigiau nei įprastai.