Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0 kg - 12,7 kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 530,00 €

Vaikiski dviraciai

Aleina internetinėje parduotuvėje rasite daug, skirtingo dydžio, stiliaus ir skirtingų tipų vaikiškus dviračius. Nesunkiai turėtų pavykti išsirinkti, kurie modeliai geriausiai tiks, 3 metų vaikui, 4 metų vaikui ar vyresniems, pvz., vaikams nuo 10 metų ir kitiems amžiams.

Vaikiški dviračiai geromis kainomis, internetu - Aleina.lt

Vaikiski dviraciai

Aleina internetinėje parduotuvėje rasite daug, skirtingo dydžio, stiliaus ir skirtingų tipų vaikiškus dviračius. Nesunkiai turėtų pavykti išsirinkti, kurie modeliai geriausiai tiks, 3 metų vaikui, 4 metų vaikui ar vyresniems, pvz., vaikams nuo 10 metų ir kitiems amžiams.

Aktyvūs filtrai

Asortimente yra ir mergaitėms bei berniukams tinkami, skirtingų dizainų dviračiai, tad galėsite rasti ne tik dydžiu, bet ir dizainu tinkamą variantą. Jūsų patogumui, kiekvieno dviračio prekės puslapyje yra ne tik detalios nuotraukos ir/ar vizualizacijos, tačiau ir išsamūs techniniai dviratukų aprašymai. Pagal juos bus lengviau atskirti, koks dviratis tiks 5 metų vaikui, 7 metų vaikui ar kitoms amžiaus grupėms. Aleina internetinėje parduotuvėje vaikiški dviračiai yra skirstomi į tris grupes:

  1. Nuo 12 colių iki 20 colių skersmens ratus turintys vaikiški dviračiai su pagalbiniais ratukais
  2. 20 colių skersmens ratus turintys dviračiai vaikams be pagalbinių ratukų
  3. 24 colių skersmens ratus turintys dviračiai vaikams – kalnų arba miesto tipo, tinkantys paūgėjusiems, priartėjusiems prie paaugliško amžiaus.

Jeigu iškilo klausimų apie dviračius, norite profesionalių patarimų ar informacijos, galite užduoti klausimus telefonu arba palikti juos mūsų interneto puslapyje. Aleina komanda pasistengs kuo greičiau ir kuo išsamiau į juos atsakyti, parekomenduoti ir padėti išsirinkti geriausią variantą savo atžalai.

Kaip išrinkti dviratį vaikui?

Paprastai vaikiški dviračiai yra pasirenkami pradedant nuo vaikų amžiaus. Kadangi vaikai labai greitai auga, tinkamas dviračio dydis nuolat kinta. Tai, kas yra geriausia 6 metų vaikui, nebūtinai tiks vaikams nuo 8 metų ar vyresniems ir atvirkščiai.

Atsižvelgę į amžių galėsite gerokai susiaurinti paiešką ir rinktis tarp mažiausių dviračių vaikams su pagalbiniais ratukais bei 24 colių ar net didesnius, iki 26 colių ratus turinčių dviračių paaugliams be pagalbinių ratukų. Kiek paūgėjusius vaikus jau domina ir BMX dviračiai. Tai – atskira kategorija, kurią sudaro manevringi, tvirti dviračiai, kurie turi itin lengvai pasukamą vairą. Tokie dviračiai yra mažiau pritaikyti važinėjimui ilgais atstumais ir labiau tinka triukams, pramogoms bei aštresniems pojūčiams.

Nepamirškite apgalvoti ir savo vaiko pomėgių bei charakterio bruožų. Dažnai dviračiai išsiskiria savo dizainu, todėl galite rasti tokį, kuris labiausiai atspindėtų mažojo ar mažosios jūsų namų gyventojo(-s) charakterį. Kai kurie modeliai net yra pagražinti garsių animacinių filmų personažais ar nuspalvinti išskirtinėmis spalvomis.

Patikusius arba įdomius dviračius taip pat galite apžiūrėti ir su atžalomis. Jie gali pasakyti, kurie modeliai labiausiai patinka ir kurie traukia akį.

Į ką atkreipti dėmesį renkant dviratį vaikui?

Į šias savybes, renkantis, kurie dviračiai vaikams bus geriausi internetu, reikėtų atkreipti dėmesį:

  • Kaina
  • Dydis
  • Pagalbiniai ratukai
  • Tipas – įprastas, kalnų, miesto
  • Ar prekė yra sandėlyje bei numatomas pristatymo laikas

Kaina be abejonės bus svarbus kriterijus kiekvienam perkančiam. Geriausia – apsibrėžti biudžetą, kurį galite skirti ir tuomet ieškoti dviračių būtent iki tos kainos. Jūsų patogumui veikia prekių rikiavimo įrankis, tad galite nesunkiai išrikiuoti dviračius pagal kainą, nuo didžiausios arba nuo mažiausios, kad greičiau rastumėte optimaliausią variantą.

Dviračio dydis – mūsų jau minėta savybė, nuo kurios priklauso ar vaikiški dviračiai bus geri jūsų amžiaus atžalai. Renkantis svarbu žinoti ne tik ratų skersmenį, bet ir rėmo matmenis. Optimaliausia galvoti, kad 12-16 colių ratus turintys dviračiai geriausiai tinka mažiesiems, 16-20 colių – vyresnių pradinių klasių moksleiviams, o 20-24 colių dviračiai – 11-12 metų amžiaus arba šiek tiek vyresniems vaikams. Jeigu jūsų vaikas auga sparčiai arba jaučiasi patogiau ant didesnio dviračio, nebūtina vadovautis orientacinėmis gairėmis. Internetu galima įsigyti bet kokį tinkamiausio dydžio dviratį.

Pagalbiniai ratukai reikalingi tiems vaikams, kurie dar tik pradeda mokytis važinėti dviračiu. Paprastai su pagalbiniais ratukais važinėja mažieji iki 7-8 metų amžiaus, nes išmokus važinėti ant dviejų ratų, jaučiasi daug geresnė važiavimo dinamika ir galima daugiau nuvažiuoti ir judėti greičiau.

Jeigu ieškote dviračio atžalai, kuri ant jo praleidžia daug laiko, įvertinkite ar jiems netiktų kalnų dviratis. Jau paūgėjusiems, vėlesnių pradinių klasių ar vyresniems moksleiviams gali būti labai tinkami lengvi dviračiai, kurie yra priskiriami kalnų dviračių kategorijai. Šie, truputėlį sportiniai dviračiai puikiai tinka važinėjimu bekele, miško keliukais ar nelygiu reljefu, ką jūsų vaikams daryti gali būti be galo smagu.

Na ir galiausiai patariame prekės puslapyje įvertinti ar pasirinkti dviračiai vaikams yra sandėlyje. Jeigu dviračio reikia skubiai arba norite čia pat nustebinti atžalas – geriau rinktis tas prekes, kurios yra sandėlyje, mat, jų pristatymas bus daug spartesnis. Kitu atveju gali tekti pristatymo palaukti keliomis dienomis ilgiau, tačiau dėl norimo dviračio tai daryti tikrai verta!

Vaikiški dviračiai internetu

Internetu įsigyjami vaikiški dviračiai iš Aleina turėtų pasižymėti ilgaamžiškumu, tvirta konstrukcija, sumaniomis gamintojų technologijomis, o nemaža dalis vaikiškų dviračių - stilingu dizainu. Dviračius jūsų nurodytu adresu galime pristatyti visoje Lietuvoje. Kurjeriai partneriai galės greitai ir saugiai atgabenti dviračius Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriuose kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Na, o klientams, kurie yra Kaune, įmanomas prekių atsiėmimas ir fizinėje Aleina parduotuvėje.

Atkreipkite dėmesį ir į tai ar vaikiškiems dviračiams nėra taikoma akcija. Jeigu nuolaidos taikomos, tuomet yra tikimybė, kad patikusį modelį įsigysite pigiau nei įprasta kaina. Tai – nauda kone kiekvienam pirkėjui, kurios tiesiog neapsimoka praleisti.