Dviračių žibintai

Jūsų dviračiui Mankius internetinėje parduotuvėje yra skirtingi žibintai ir lempos. Tiek priekiniai, tiek galiniai dviračių žibintai leis geriau matyti kelią arba padės kitiems eismo dalyviams jus pastebėti tamsiu paros metu. Rinkitės iš plataus žibintų, apšvietimo sistemos dalių ir apšvietimo komplektų bei atšvaitų asortimento. Turime prekių, kurios tiks: miesto, kalnų, turistiniams, elektriniams, hibridiniams, vaikų ar paauglių dviračiams.

Dviračių žibintai žemomis kainomis, internetu - Mankius.lt

Dviračių žibintai

Jūsų dviračiui Mankius internetinėje parduotuvėje yra skirtingi žibintai ir lempos. Tiek priekiniai, tiek galiniai dviračių žibintai leis geriau matyti kelią arba padės kitiems eismo dalyviams jus pastebėti tamsiu paros metu. Rinkitės iš plataus žibintų, apšvietimo sistemos dalių ir apšvietimo komplektų bei atšvaitų asortimento. Turime prekių, kurios tiks: miesto, kalnų, turistiniams, elektriniams, hibridiniams, vaikų ar paauglių dviračiams.

Aktyvūs filtrai

Prekių filtrai leis greitai pamatyti tuos žibintus, kurie labiausiai tinka jūsų dviračiui. Jeigu sudomina kurie nors dviračių žibintai, įsidėkite juos į prekių krepšelį, pereikite prie apmokėjimo ir mes pasirūpinsime patogiu bei sparčiu pristatymu.

Priekiniai dviračių žibintai

Priekiniai žibintai dviračiams ir dviratininkams reikalingi dėl to, kad apšviestų kelią, o taip pat ir leistų pamatyti jus iš priešais atvažiuojantiems eismo dalyviams bei pėstiesiems. Dažniausiai priekiniai dviračių žibintai naudoja kinetinę energiją arba akumuliatorių, baterijas. Pirmojo tipo žibintai veikia tuomet, kai sukasi ratai ir minami pedalai. Prie rato pritvirtintas generatorius sukamas ir gamina elektros energija, kuri ir leidžia šviesti lemputei. Antrojo tipo žibintai naudoja energiją iš įkraunamo akumuliatoriaus arba keičiamų baterijų. Pastarieji dažniausiai būna LED žibintai, o tie, kurie maitinami generatoriaus ir iš ratų sukamosios energijos – turi standartines lemputes.

Kuomet renkatės priekinį žibintą, turėkite omenyje, kad jis yra būtinas norint legaliai dalyvauti eisme ir važinėti bendro naudojimo keliais. Įprastam važinėjimui jis nėra būtinas, tačiau pasižymi labai didele nauda, kuomet saulė nusileidžia ir atsiranda prieblanda arba jau sutemsta. Dviračių žibintų ryškumas matuojamas liumenais (lm). Populiariausi ir vienareikšmiškai ryškesni yra LED dviračių žibintai, o mažiausias standartinis ryškumas paprastai yra 300lm. Geriausia būtų įsigyti reguliuojamą žibintą, kuris turi įprastą ir ilgų šviesų režimą. Maždaug 300-500lm apšvietimo ryškumo pakanka daugumai dviratininkų, tačiau galimybė šviesti 800-1000+ liumenų ryškumu tamsiu paros metu, bekelėje, tikrai naudinga. Dėl to verta investuoti į aukštesnės kokybės žibintus, jeigu daug važinėjate miško ar lauko keliais.

Galiniai dviračių žibintai

Galiniai dviračių žibintai yra daugiausiai skirti tam, kad jus pamatytų iš paskos einantys ar važiuojantys eismo dalyviai. Galinis žibintas neprivalo būti toks ryškus, kaip priekinis, tačiau jo skleidžiama šviesa vis tiek turėtų būti matoma iš ganėtinai didelio atstumo. Populiariausi yra LED dviračių žibintai, kadangi jie gali šviesti pakankamai ryškiai ir nevartoja tiek daug energijos, kiek senesnės lemputės.

Moderniausi galiniai dviračių žibintai gali turėti ir papildomų funkcijų, tokių, kaip mirgėjimas ar surišimas su jūsų stabdžių sistema, kad jums stabdant šviesa suintensyvėtų ir taip įspėtų kitus. Modernių galinių žibintų nustatymai taip pat yra pritaikomi įprastam arba ilgų šviesų režimui. Svarbu, kad galinis žibintas patogiai prisitvirtintų prie dviračio rėmo.

Galiniai žibintai bemaž visad būna raudonos spalvos.

Dviračių žibintai internetu

Mūsų parduotuvėje galite internetu įsigyti priekinių, galinių žibintų, apšvietimo komplektų, atšvaitų ir papildomų dalių apšvietimo sistemai. Jeigu prekėms taikoma akcija, ne vieną skirtingą žibintų tipą ir modelį galėsite įsigyti pigiau, net žemesne kaina nei įprastai. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Siuntų gabenimu iki durų rūpinasi mūsų kurjeriai partneriai. Klientams Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriuose kituose miestuose bei miesteliuose siuntas kurjeriai gali pristatyti į namus arba paštomatus. Na, o pirkėjai Kaune žibintus dviračiams gali atsiimti ir iš fizinės Aleina parduotuvės. Paskutiniame užsakymo etape galėsite pasirinkti tą pristatymo būdą, kuris jums atrodo patogiausiai.

Jeigu prekės yra sandėlyje, jas paprastai pristatome vos per 1-3 darbo dienas. Tačiau, jeigu prekių sandėlyje neturime, transportavimas gali užtrukti kiek ilgiau. Kilus klausimams dėl to, kurie žibintai tiks geriausiai – daugybę informacijos apie kiekvieną prekę galite rasti tos prekės puslapyje. Ten nurodomos ir techninės prekės specifikacijos, ir tai ar ji yra sandėlyje bei numatomas pristatymo terminas.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ne tik dviračių žibintų, tačiau ir daugybę skirtingų dviračių dalių, pačių dviračių ir aksesuarų kiekvienam turinčiam tokią transporto priemonę.