Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 529,00 € - 2 499,00 €

Keturračiai vaikams/megėjams

Jeigu jus domina keturračiai vaikams, užsukote būtent ten, kur ir reikia!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra platus tiek benzininių, tiek elektrinių modelių pasirinkimas, o kai kada keturračiai net gali būti ir dyzeliniai. Populiariausių prekės ženklų produkcijai alternatyvą sudaro ir pigiau kainuojantys kinietiški variantai, todėl kiekvienas, nepriklausomai nuo savo biudžeto galimybių ar vaikų amžiaus turėtų rasti tinkamą keturratį patrauklia kaina.

Keturračiai vaikams/ mėgėjams žemomis kainomis, internetu - Mankius.lt

Keturračiai vaikams/megėjams

Jeigu jus domina keturračiai vaikams, užsukote būtent ten, kur ir reikia!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra platus tiek benzininių, tiek elektrinių modelių pasirinkimas, o kai kada keturračiai net gali būti ir dyzeliniai. Populiariausių prekės ženklų produkcijai alternatyvą sudaro ir pigiau kainuojantys kinietiški variantai, todėl kiekvienas, nepriklausomai nuo savo biudžeto galimybių ar vaikų amžiaus turėtų rasti tinkamą keturratį patrauklia kaina.

Aktyvūs filtrai

Kiekvienos prekės puslapyje rasite nemažai informacijos apie techninę jos dalį, o taip pat ir galėsite užduoti klausimus telefonu arba palikdami žinutę mūsų interneto puslapyje, jeigu tų klausimų kiltų. Paslaugūs ir profesionalūs Mankius komandos specialistai kuo skubiau į juos atsakys ir padės rasti, kurie vaikiški keturračiai būtų geriausias pirkinys.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikišką keturratį?

Yra tikrai ne vienas kriterijus, pagal kurį galima rinktis vaikiškus keturračius. Svarbi yra ne tik galutinė transporto priemonės kaina, tačiau ir jos saugumas, funkcionalumas, praktiškumas, dinaminės charakteristikos savybės.

Visų pirma svarbu išsirinkti variklio tipą. Paprastai keturračiai vaikams būna benzininiai arba elektriniai. Tokie, lengvieji ir mažesnio dydžio nei įprasti keturračiai, jeigu varomi benzinu, turi 110cc, 125cc, 150cc ar net galingesnius, iki 250cc darbinio tūrio variklius. Elektriniai keturračiai dažniausiai sutinkami su 800W (0,8kW) galingumo elektriniu motoru. Pastarieji dažniausiai tinka mažesniems ir jaunesniems vaikams, kadangi jų išvystomas maksimalus greitis yra mažesnis nei daugumos benzininį agregatą turinčių keturračių.

Taip pat reikia pasidomėti kiekvieno modelio specifikacijomis ir nustatyti ar jus dominantys vaikiški keturračiai atitinka jūsų atžalos amžių. Modeliai skiriasi pagal savo galingumą ir maksimalią keliamąją galią – svorį. Ne visi modeliai tinka vienodo amžiaus vaikams, todėl svarbu žinoti ar dominantis modelis ir dominantis mini keturratis galės būti naudojamas.

Galų gale dar galima atkreipti dėmesį ir į pačio keturračio svorį bei važiuoklės charakteristikas ir turimas funkcijas. Kuo svoris yra mažesnis, tuo lengviau keturratį bus valdyti važiuojant didesniu greičiu, tad toks modelis labiau tinka pramogaujant. Negana to, svarbūs ir stabdžiai bei važiuoklės elementai. Daug kas neįvertina, kiek svarbus yra stabdžių sistemos efektyvumas ir atsižvelgia tik į variklio galią ir maksimalų greitį. Labai didelę reikšmę turi ir važiuoklės sportiškumas, turima transmisija. Norint smagiai ir saugiai važiuoti, keturračio dinamika turi būti suderinama su valdomumu!

Kokio amžiaus vaikams tinkami keturračiai?

Keturračiai vaikams gali būti tinkami vos nuo 3-6 metų amžiaus. Mažiausi lengvieji keturračiai nėra tiek galingi, kad būtų pavojingi ir pačių mažiausių amžiaus prasme bei mažiausiai patyrusių vairuotojų rankose. Priešingai, jie gali smagiai praleisti laiką ir tobulinti savo žinias apie vairavimą bei motorines transporto priemones.

Žvelgiant į galingesnius keturračius, amžiaus cenzas jau pasidaro labai svarbus, kadangi pernelyg galingas keturratis gali būti pavojingas. Per didelė konstrukcija gali būti nepatogi valdymui ir dėl to visa patirtis važinėjant nebus sklandi ir kels riziką. Žvelgiant į informaciją prekės puslapyje reikia pasižiūrėti, kokio tiksliai amžiaus vaikams yra skirti parduodami keturračiai.

Taip pat svarbi ir modelio maksimali keliamoji galia. Taip apibūdinamas maksimalus svoris, kurį gali pakelti keturratis. Šalia amžiaus, svarbu tinkamai atitaikyti svorį, kad nereikėtų pernelyg dažnai keisti keturračių naujais.

Kuomet mokote mažus vaikus važinėti keturračiu, būtinai būkite arti ir šalia, kad galėtumėte išmokyti saugaus elgesio su technika ir aplink kitus. Be to, galėsite užtikrinti tai, kad atžalos žaistų saugiai ir išmoktų geriau valdyti transporto priemonę, nepriklausomai nuo mažo amžiaus.

Keturračiai vaikams internetu

Jeigu norite patogiai ir neskubėdami išsirinkti geriausią vaikams skirtą keturratį, tai tikrai galite padaryti Aleina parduotuvėje internetu. Šalia dešimčių skirtingo dydžio, galingumo ir tipo keturračių rasite ir visus priedus, kurių tik gali prireikti važinėjimui ar pramogavimui. Tiek keturračiai, tiek priedai pas mus dažnai parduodami ko gero net pigiau nei bet kuriose kitose parduotuvėse. Ypač gera kaina taikoma tuomet, kai keturračiams ar priedams yra akcija. Su nuolaida reikiamą techniką įsigysite už mažiausias išlaidas.

Jeigu keturratį turime sandėlyje arba parduotuvėje, jį pristatysime arba atsiėmimui paruošime greičiau nei per 3 darbo dienas. Pristatome visoje Lietuvoje, o fizines parduotuves apžiūrai arba atsiėmimui turime Šiauliuose ir Kaune. Patogus kurjerių pristatymas iki durų jus pasieks Vilniuje, Klaipėdoje ir bet kurioje kitoje šalies vietoje.