Sulankstomi dviračiai

Idealiai miestų gyventojams bei biurų centruose dirbantiems žmonėms tinka sulankstomi dviračiai. Kaip ir pats pavadinimas sako, šių dviračių saugojimas, laikymas ir transportavimas yra labai patogūs ir paprasti mat dviračių rėmai susilenkia perpus ir juos galima patogiai gabenti iš vienos vietos į kitą. Sulankstomi dviračiai tinka vyrams, moterims, vaikams ir bet kokio amžiaus žmonėms. Dažniausiai tai būna turistiniai arba miesto dviračiai, tačiau neretai pasitaiko ir nauji kalnų dviračiai, kurie dar yra ir sulankstomi.

Sulankstomi dviračiai geromis kainomis, internetu - Aleina.lt

Sulankstomi dviračiai

Idealiai miestų gyventojams bei biurų centruose dirbantiems žmonėms tinka sulankstomi dviračiai. Kaip ir pats pavadinimas sako, šių dviračių saugojimas, laikymas ir transportavimas yra labai patogūs ir paprasti mat dviračių rėmai susilenkia perpus ir juos galima patogiai gabenti iš vienos vietos į kitą. Sulankstomi dviračiai tinka vyrams, moterims, vaikams ir bet kokio amžiaus žmonėms. Dažniausiai tai būna turistiniai arba miesto dviračiai, tačiau neretai pasitaiko ir nauji kalnų dviračiai, kurie dar yra ir sulankstomi.

Aktyvūs filtrai

Šiek tiek retesnis, bet taip pat labai populiarus – sulankstomas elektrinis dviratis. Šiuos ir daugybę kitų turistinių dviračių galite patogiai įsigyti internetu, Aleina elektroninėje parduotuvėje. Tuos, kuriuos domina sulankstomi dviračiai, Aleina galės pradžiuginti Azimut bei Romet sulankstomų dviračių asortimentu.

Sulankstomas dviratis - kas tai?

Sulankstomas dviratis gali būti sulenkiamas, dažniausiai horizontaliai, per rėmo vidurinę dalį. Tai sumažina dviračio ilgį per pus ir padaro jį žymiai lengviau transportuojamu bei sandėliuojamu. Tiems, kurie gyvena daugiabučiuose ir daugiaaukščiuose pastatuose, dirba daugiaaukščiuose arba dideliuose biuruose bei dalinai keliauja su viešuoju transportu, sulankstomi dviračiai yra idealus sprendimas norint padidinti komfortą kasdienėje veikloje. Nauji mini sulankstomi dviračiai arba standartinio dydžio modeliai leidžia atvykti iki vietos, per keletą akimirkų susilankstyti dviratį ir padėti jį į sandėliavimo vietą ar saugoti namuose, darbo vietoje.

Patys sulankstymo mechanizmai gali skirtis, tačiau principas yra tas pats. Tam tikroje dviračio rėmo vietoje yra speciali jungtis, kuri sujungia dvi, nepriklausomas rėmo dalis. Yra saugiklis arba laikiklis, kurį pajudinus ar atpalaidavus, rėmo dalys pasidaro lanksčios ir galima dviratį sustumti ir/ar sulenkti. Tokie dviračiai puikiai tinka ir moterims ar vyrams, kurie keliauja į darbus bei universitetus, ir vaikams, kurie kasdien važiuoja į mokyklas bei gimnazijas. Atžala gali patogiai, dviračių taku nuvažiuoti iki viešojo transporto stotelės, susilankstyti dviratį, lipti į viešąjį transportą, nuvažiuoti iki reikiamos stotelės, išlipti ir toliau patogiai su dviračiu važiuoti į mokyklą ar būrelį. Tai pagreitina judėjimą miesto erdvėse.

Dauguma sulankstomų dviračių turi 20“ arba 24“ skersmens ratus. Jie nėra patys didžiausi, tačiau turi patogiai reguliuojamas sėdynes bei vairo aukščius. Dar svarbu paminėti, kad didelė dalis sulankstomų dviračių yra skirti miestui arba kelionėms. Kalnų arba elektrinius dviračius su sulankstymo funkcija rasti gali būti kiek sudėtingiau, tačiau mes pasiūlysime puikius sprendimus arba alternatyvas iš katalogo.

Kaip išsirinkti sulankstomą dviratį?

Sulankstomą dviratį reikia rinktis pagal tuos pačius kriterijus, pagal kuriuos renkatės ir bet kokį kitą dviratį, įvertinant jo savybes po sulankstymo. Sulankstomas dviratis turėtų būti kuo lengvesnis, tačiau ne pernelyg gležnas ar trapus. Taip pat be galo svarbus ir dviračio dydis. Kaip jau minėjome, sulankstomi modeliai paprastai būna su 20“ arba 24“ ratais. Kadangi sėdynės ir vairo aukščiai yra reguliuojami, mažesnis dydis nebūtinai reiškia, kad jis bus nepatogus aukštesniam žmogui, tačiau, jeigu esate aukštesni nei 1,78m, tikrai verta rinktis didesnius modelius.

Sulankstomi dviračiai taip pat būna ir skirtingų spalvų. Kuri labiausiai patinka jums? Drąsiai rinkitės gražiausią spalvą, kadangi pasirinkime yra tikrai ne vienas variantas.

Labai svarbi bus ir kaina. Kiekvienam pirkėjui norisi, kad jo dviratis būtų geriausias, tačiau didžiausia kaina to dar negarantuoja. Daug svarbiau, kad dviratis ir jo savybės atitiktų jūsų keliamus reikalavimus ir lūkesčius. Jeigu norite kasdien važinėti į darbą, svarbu, kad dviratis turėtų kelias pavaras dinamiškam važiavimui, patogią bagažinę kuprinei ar kitiems daiktams, būtų ne itin sunkaus svorio, kad galėtumėte jį išsitempti iš rūsio, garažo ar partempti atgal po dienos.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dviratį?

Aleina elektroninėje parduotuvėje gali būti taikoma akcija sulankstomiems dviračiams. Jos metu galėsite pigiau įsigyti aukščiausios klasės miesto ar kitų tipų sulankstomus dviračius, kurie palengvins jūsų kasdienes ar laisvalaikio keliones.

Visgi, jeigu su laikymo vieta nekyla problemų, kasdienėms kelionėms gerai tiks ir miesto dviračiai. Mūsų kataloge yra įvairiausių dviračių. Nedvejokite po jį pasidairyti arba galite užduoti klausimus mūsų komandai telefonu, arba palikdami žinutę. Mes įsigilinsime į jūsų klausimus ir pateiksime objektyvius pasiūlymus, rekomendacijas, kokie sulankstomi ar kito tipo dviračiai geriausiai tiktų.

Būtinai peržvelkite techninę informaciją prekės puslapyje. Svarbūs yra dydžio parametrai, stabdžių sistema ir pavarų skaičiuos, važiuoklės sprendimai (amortizatoriai), ar dviratis turi bagažinę, dviračio svoris.

Sulankstomi dviračiai internetu

Jeigu užsisakėte dviratį internetu, jį jums galėsime pristatyti visoje Lietuvoje. Pristatymu rūpinasi mūsų partneriai – kurjeriai, kurie pristato iki durų bet kurioje LR teritorijos vietoje. Klientams Klaipėdoje, Vilniuje ar kituose miestuose bei miesteliuose tai bus patogiausias būdas įsigyti dviračius. Na, o pirkėjams Kaune taip pat patogu apsilankyti ir fizinėje prekybos vietoje, kadangi Aleina turi parduotuvę būtent šiuome didmiestyje.

Prekės puslapyje taip pat pamatysite ar sudominę sulankstomi dviračiai yra sandėlyje. Jeigu yra, prekes kurjeriai paprastai pristatys per 1-7 d.d., o kitu atveju – terminas yra nurodomas prekės puslapyje ir patvirtinamas bei tikslinamas po užsakymo.

Pirkinius galite apmokėti sau patogiausiu būdu – kortele arba elektronine bankininkystės prieiga. Mes taip pat siūlome ir lankstų būdą įsigyti dviračius išsimokėtinai. Partneriai inBank Mokilizingas greitai pasiūlys lanksčias sąlygas ir leis sudaryti sutartį. Galbūt toks būdas leis greičiau įsigyti svajonių dviratį?