Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0 kg - 17,7 kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 686,00 €

Miesto dviračiai

Patogiam judėjimui miesto teritorijoje, kelionėms į darbą, iš jo, į mokslo įstaigą, į parduotuves ar iš jų puikiai tinka miesto dviračiai. Šios, stilingai atrodančios, patogios, patvarios ir manevringos transporto priemonės leis daug greičiau nei pėsčiomis, o kai kur net greičiau nei kamščiuose ilgai prastovinčiu automobiliu nuvykti iš vienos vietos į kitą. Aleina parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairių spalvų, įvairių gamintojų miesto dviračius su 26“ arba 28“ colių ratais.

Miesto dviračiai internetu, žema kaina - Aleina.lt

Miesto dviračiai

Patogiam judėjimui miesto teritorijoje, kelionėms į darbą, iš jo, į mokslo įstaigą, į parduotuves ar iš jų puikiai tinka miesto dviračiai. Šios, stilingai atrodančios, patogios, patvarios ir manevringos transporto priemonės leis daug greičiau nei pėsčiomis, o kai kur net greičiau nei kamščiuose ilgai prastovinčiu automobiliu nuvykti iš vienos vietos į kitą. Aleina parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairių spalvų, įvairių gamintojų miesto dviračius su 26“ arba 28“ colių ratais.

Aktyvūs filtrai

Prekių kataloge yra tiek vyrams, tiek moterims skirtų miesto dviračių. Kiekvienos prekės puslapyje rasite ne tik nuotraukas ir/ar dviračio vizualizacijas, tačiau ir nemažai techninės informacijos, kuri bus naudinga kiekvienam pirkėjui. Jeigu iškilo klausimų, norite profesionalios rekomendacijos ar patarimų dėl miesto dviračių, galite kreiptis į mus telefonu arba palikti pranešimą interneto svetainėje.

Miesto dviratis - kas tai?

Miesto dviratis – tai tokia transporto priemonė, kuri turi visas reikiamas savybes patogiai ir optimaliai įveikinėti ne itin didelius maršrutus kasdien. Įprastai miesto dviratis būna moteriškas ir turi tokį rėmą, tačiau dabartiniai gamintojai siūlo ir puikiai džentelmenams pritaikytus modelius, tad jie būna ir vyriški.

Šie dviračiai dažniausiai yra ganėtinai paprastos ar net senamadiškai, retro atrodančios konstrukcijos, tačiau tai tik estetika. Šiuolaikiniai gamintojai naudoja aukštos klasės medžiagas ir modernius mechanizmus, tačiau pats stilius išlaikomas vintažinis bei elegantiškas.

Šie dviračiai pasižymi tuo, kad dažnai turi bagažinę, atrodo labai nuosaikiai, tačiau stilingai. Sėdėsena ant jų būna ganėtinai aukšta, todėl galima važiuoti patogiai, neskubėti bei džiaugtis solidžiu manevringumu net ir tarp kitų dviratininkų ar pėsčiųjų. Įprastai dviračiai miestui būna su 26 arba 28 colių skersmens ratais – toks yra standartas. Jie gali turėti vieno laipsnio bet 3-7 bėgių pavarą. Neretai dviračiai miestui būna ir sulankstomi. Jeigu dviratis yra sulankstomas, su juo pasidaro daug lengviau ir patogiau keliauti į darbą ar iš jo bei po visą miestą.

Kaip išsirinkti miesto dviratį?

Visų pirmiausiai rekomenduojame įvertinti savo biudžetą. Įprastai miesto dviračių kaina svyruoja nuo ~150€ iki ~550€. Jeigu prekėms taikoma akcija, sumažėjusia kaina, pigiau galite įsigyti ir pačius geriausius bei garsiausių gamintojų miesto dviračius. Svarbu nedvejoti investuoti į šią transporto priemonę, jeigu su ja planuojate dažnai važinėti. Patvarumas, dinamiškumas, praktiškumas ir kokybiškas surinkimas leis ilgiau ir smagiau keliauti įvairiomis miesto erdvėmis.

Po to atkreipkite dėmesį į tai ar dviratis yra sulankstomas, ar ne. Sulankstomi rėmai yra labai didelis privalumas bet kuriems miesto gyventojams mat galima žymiai lengviau tokį dviratį gabentis liftu, užsinešti laiptais, sandėliuoti garaže, pašiūrėje, sandėliuke ar namuose. Kadangi dauguma žmonių miestuose gyvena bute ir daugiaaukščiuose namuose, galimybė sutaupyti vietą bus tikrai naudinga.

Kadangi dviračiai yra (dažniausiai) tik dviejų dydžių, pagal savo ūgį rinkitės arba didesnį, arba mažesnį modelį. Didesnieji modeliai paprastai rekomenduojami žmonėms, kurių ūgis 178cm ar daugiau, o mažesni – visiems, kurių ūgis žemesnis.

Galbūt kataloge rasite ir sau gerai žinomą gamintoją ir prekės ženklą. Tokiais dviračiais irgi pasitikėti verta, kadangi jau galite būti pripratę prie technologijų, mechanizmų išdėstymo, kitų sprendimų. Tai aktualu keičiant seną dviratį į naują.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dviratį?

Jeigu nusprendėte, kad jums tikrai reikalingi miesto dviračiai ir norite tokį įsigyti internetu, galime jums duoti keletą patarimų, kaip internetu įsigyti geriausią variantą.

Jūs visada galite paprašyti patarimo iš profesionalų, dirbančių Aleina komandoje, jeigu jums yra sunku pasirinkti. Gausite rekomendacijų, atsakymų į klausimus bei patarimų renkantis.

Rinkdamiesi, kurie dviračiai miestui bus geriausi, turite atsižvelgti ne tik į nuotraukas ar vizualizacijas, tačiau ir į techninę dviračio dalį. Jo dydis, važiuoklės mechanizmas, vairavimas ir svoris turi atitikti jūsų kriterijus ir lūkesčius maksimaliai arba bent jau labiau nei analogiški dviračiai. Tam, jūsų patogumui, mūsų internetinėje parduotuvėje yra dviračių aprašymo lentelės, kuriose nurodoma svarbiausia informacija apie kiekvieną modelį, jo privalumus, trūkumus ir kitas savybes.

Jeigu prekės norite kuo skubiau arba nelaukti itin ilgai, pasižiūrėkite ar jus sudominęs dviratis yra sandėlyje. Jeigu yra – pristatymas bus daug greitesnis.

Nepamirškite pasinaudoti prekių rikiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte miesto dviračius žemiausia kaina arba tuos, kurie labiausiai atitinka jūsų lūkesčius.

Miesto dviračiai internetu

Internetu įsigytus dviračius bei visas prekes iš internetinės parduotuvės galime pristatyti visoje Lietuvoje. Klientams Kaune galime pasiūlyti lankstų prekių atsiėmimą fizinėje parduotuvėje, o kituose miestuose (pvz., Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose) esantiems klientams – patogius pristatymo sprendimus su kurjeriais. Jeigu užsakymą sudaro tik detalės ar priedai, kurių gabaritai nėra dideli, įmanomas pristatymas ir į paštomatus.

Nepamirškite, kad su dviračiu jums gali būti reikalingi ir papildomi atšvaitai, o tikrai būtini yra šalmai, labai naudingos – apsaugos. Visa tai, saugioms ir patogioms kelionėms dviračiu galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat turime ir kitokių, ne tik miesto dviračių. Modeliai tinkantys įprastam važinėjimui, žygiams, ilgoms kelionėms, aktyviam sportui ar kasdieniam judėjimui į darbą. Jeigu ieškote geriausio dviračio atžaloms arba paaugliams, juos taip pat rasite prekių kataloge.

Apmokėti jūsų užsakymą yra labai paprasta. Pasirinkite patogiausią būdą, patvirtinkite mokėjimą, sulaukite patvirtinimo ir įvykdymo bei atsiimkite dviratį parduotuvėje ar iš kurjerio!