Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 419,00 € - 1 449,00 €

Elektrinė technika vaikams/megėjams

Viena moderniausių transporto priemonių, kuri bet kuriam vaikui gali suteikti daug laisvės pramogauti ir džiaugtis aplinka – el. motociklai. Elektra varomi motociklai vaikams yra ganėtinai naujai atsiradusi, tačiau jau dabar labai didelį populiarumą turinti prekė. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės elektrinius motociklus, su kuriais atžala galės mokytis važinėti ir saugiai bei patogiai pramogauti.

Elektrinė technika vaikams/ mėgėjams geromis kainomis, internetu - Mankius.lt

Elektrinė technika vaikams/megėjams

Viena moderniausių transporto priemonių, kuri bet kuriam vaikui gali suteikti daug laisvės pramogauti ir džiaugtis aplinka – el. motociklai. Elektra varomi motociklai vaikams yra ganėtinai naujai atsiradusi, tačiau jau dabar labai didelį populiarumą turinti prekė. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės elektrinius motociklus, su kuriais atžala galės mokytis važinėti ir saugiai bei patogiai pramogauti.

Aktyvūs filtrai

Mūsų prekių kataloge yra ne tik elektriniai motociklai vaikams, tačiau ir elektriniai motoroleriai, elektriniai mopedai, keturračiai ir įvairios kitos transporto priemonės, kurios tinka nepilnamečiams vairuotojams. Jeigu kyla klausimų dėl kažkurios prekės techninių sprendimų, norite profesionalios rekomendacijos ar sužinoti daugiau apie galimybes įsigyti prekes, galite drąsiai skambinti telefonu, nurodytu interneto puslapyje arba palikti užklausą svetainėje, į kurią pasistengsime atsakyti kuo greičiau!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis elektrinį motociklą?

Kaip ir renkantis bet kurią kitą transporto priemonę, neužtenka tik pasižiūrėti į kainą, būtina išnagrinėti ir techninius aspektus, nuo kurių ir priklauso ar jūsų pasirinkti vaikiški elektriniai motociklai atitiks poreikius ir lūkesčius. Tylūs elektriniai motociklai vaikams gali leisti patogiai ir ramiai pramogauti kiemo erdvėje, lauke, smagiai leidžiant laiką su šeima ar draugais.

Būtinai pasižiūrėkite į tai, kokio amžiaus vaikams yra skirtas elektrinis motociklas, kadangi jie būna pritaikyti skirtingų amžiaus kategorijų mažiesiems. Išsiskleidus prekės aprašymą taip pat galima rasti įdomios informacijos apie pačio motociklo technines charakteristikas. Galite sužinoti galingumą, svorį, sėdynės aukštį, rėmo matmenis, padangų ir ratų specifikacijas, maksimalią leistiną apkrovą, variklio ir važiuoklės parametrus. Visa tai yra svarbu, kadangi nuo vaiko amžiaus ir sudėjimo priklauso, kokie motociklai jiems tiks labiausiai.

Elektrinių motociklų tipai

Bene visi mūsų parduotuvėje parduodami elektriniai motociklai yra skirti vaikams, kurie dar nėra pilnamečiai ar negali turėti teisės vairuoti. Toks vaikiškas motociklas ir elektro motoroleriai yra tie įrenginiai, kuriems nereikia teisių ir vaikai su jais gali važinėti kiemo erdvėse, miškeliuose ar trasose. Tai gali būti puiki hobio pradžia arba laisvalaikio praleidimui gryname ore skirtas pirkinys.

Beveik visi vaikiški elektriniai motociklai yra ganėtinai panašūs savo dizainu. Tai dažniausiai yra mažos krosinių motociklų versijos, turinčios 800W arba kiek galingesnius 36V elektrinius motorus. Bene kiekvienas mini motociklas, kuris varomas elektra, būna skirtas patiems mažiausiems ir tik pradedantiems mokytis važinėti. Nors galima rasti modelių, tinkamų ir paaugliams, Aleina elektroninėje parduotuvėje nauji tylūs elektriniai krosiniai motociklai daugiausiai skirti mažesnio amžiaus atžaloms!

Kokio amžiaus vaikams tinkami elektriniai motociklai?

Tiek visi el. motoroleriai, tiek bet, kuris elektra varomas vaikiškas motociklas gali būti tinkamas skirtingo amžiaus vaikams. Kiekvieną moto reikėtų vertinti individualiai ir atskirai, nes kiekvienas modelis gali turėti skirtingą maksimalią keliamąją galią, skirtingą maksimalų greitį ir valdymo charakteristikas, kurios svarbios, kuomet renkame motociklą bet kokiam žmogui, nebūtinai tik vaikui.

Paprastai, savaeigius motociklus, motorolerius arba kitas transporto priemones patariama pirkti ne jaunesniems nei 3 metų vaikams. Tačiau prie daugumos modelių yra pridedamos ir gamintojų rekomendacijos, kad pvz., motociklas tinkamas vaikams nuo 6, 8, 12 ar bet kurio kito amžiaus.

Visada patarimų galite gauti ir iš mūsų kolektyvo. Profesionalūs Aleina komandos nariai visada pasiruošę pasidalinti žiniomis ir įžvalgomis. Nepamirškite ir patys pasidairyti po prekių katalogą, kadangi internetu parduodami ir el. keturračiai, ir el. bagiai, ne tik motociklai.

El. motociklai internetu

Pirkti elektrinius motociklus internetu yra patogu, paprasta ir tikrai greita. Jūs galite lengvai, sau patogiu laiku išsirinkti patikusią transporto priemonę ir ją užsisakyti net neišėję iš namų. Motociklus, mūsų partneriai kurjeriai pristato visoje Lietuvoje, tad jūs galite būti Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame dideliame, ar mažame mieste – motociklus jums pristatysime nurodytu adresu.

Fizines parduotuves Mankius turi Vilniuje, Šiauliuose ir Kaune, jeigu jus domina aksesuarų ar mūsų asortimente parduodamų prekių apžiūra. Perkant pas mus bene visada siūloma gera kaina. Jeigu prekėms taikoma nuolaida, jas rasite skiltyje akcija, kur jos kainuoja pigiau nei įprastai.