Dviračių dalys

Mankius elektroninė parduotuvė siūlo platų dviračių dalių asortimentą visų rūšių dviračiams. Raskite tai, kas tinka: vaikų dviračiams, paauglių dviračiams, elektriniams, kalnų, turistiniams, miesto, sulankstomiems, hibridiniams ar kitų tipų dviračiams. Mūsų parduotuvėje internetu parduodamos dalys dviračiams leis suremontuoti pažeistą, restauruoti seną ar patobulinti naują dviratį. Taip pat galėsite įsigyti ir priemonių, kurios padidins važiavimo komfortą ir saugumą bet kokioje vietoje.

Dviračių dalys internetu, žema kaina - Mankius.lt

Dviračių dalys

Mankius elektroninė parduotuvė siūlo platų dviračių dalių asortimentą visų rūšių dviračiams. Raskite tai, kas tinka: vaikų dviračiams, paauglių dviračiams, elektriniams, kalnų, turistiniams, miesto, sulankstomiems, hibridiniams ar kitų tipų dviračiams. Mūsų parduotuvėje internetu parduodamos dalys dviračiams leis suremontuoti pažeistą, restauruoti seną ar patobulinti naują dviratį. Taip pat galėsite įsigyti ir priemonių, kurios padidins važiavimo komfortą ir saugumą bet kokioje vietoje.

Aktyvūs filtrai

Reikalingas arba patikusias dalis įsidėkite į krepšelį ir apmokėkite patogiausiu būdu. Mankius siūlo ne tik dalių, bet ir pačių dviračių pasirinkimą kiekvienam asmeniui ar visai šeimai. Jeigu sunku išsirinkti tinkamas dalis, priedus ar komponentus, mūsų komanda patars, atsakys į klausimus, suteiks rekomendacijas, pasidalins įžvalgomis. Kreipkitės telefonu arba palikite žinutę interneto puslapyje.

Kokias dviračių dalis galite rasti mūsų asortimente?

Prekių kategoriją dviračių dalys sudaro: apšvietimo sistema (žibintai, atšvaitai), dviračių šalmai, ratai, padangos, kameros ir jų dalys. Taip pat prekių kataloge galite rasti ir kitokių dalių.

Apšvietimo sistema

Čia yra ne tik pavienės lempos (priekinės ir galinės), tačiau ir atšvaitai, apšvietimo dalys ir apšvietimo komplektai.

Priekiniai žibintai padeda apšviesti kelią priešais jus tamsiu paros metu arba prastai apšviestose zonose. Skirtingo galingumo lempos leidžia geriau matyti kelią, nelygumus ir kliūtis. Didžiąją dalį žibintų labai lengva pritvirtinti prie rėmo. Lempos būna arba įjungiamos ir varomos jūsų minimo jėga (specialus generatorius montuojamas prie rato) arba naudoja elementų, įkraunamo akumuliatoriaus energiją. Tikrai verta įsigyti šią detalę savo dviračiui. Norint dalyvauti eisme, šis komponentas yra būtinas.

Galinės lempos yra skirtos tam, kad kiti eismo dalyviai matytų jus net ir tamsesniu paros metu. Kuomet nebėra saulės šviesos, važiuojant keliu ar net dviračių takais, labai svarbu, kad iš paskos einantys ar važiuojantys galėtų laiku jus pastebėti. Galinės lempos šviečia arba/ir mirksi, kad būtų galima iš kuo toliau jus pamatyti ir pasirinkti saugų apvažiavimo būdą, greitį.  

Atšvaitai – šviesą atspindintys priedai, kurie labai svarbūs tamsiu paros metu. Atšvaitą reikėtų prisitvirtinti iš priekio, šonų (ant ratų) ir iš galo. Nors, jeigu turite veikiančius žibintus, jų pakanka ir mažiau, tačiau atšvaitas – būtina saugumo priemonė.

Apšvietimo komplektų ir dalių asortimente rasite lemputes ir kitas detales, kurių reikia saugiam keliavimui tamsesniu paros metu.

Dviračių šalmai

Būtiniausia apsauga jūsų galvai – šalmas. Bet kokio susidūrimo, kritimo ar kito incidento atveju šalmas apsaugos jūsų galvą nuo smarkių traumų. Nėra priežasčių dėl ko būtų verta važinėti be šalmo, juo labiau, kad Mankius parduotuvėje internetu galite rasti sau tinkamo dydžio, įvairiausių spalvų šalmus.

Skirtingi šalmai labiau tiks kasdieniam pasivažinėjimui mieste arba kalnų, ar miškų keliukais.

Ratai, padangos, kameros ir jų dalys

Čia galite rasti ne tik įvairių tipų padangas (plentui ar off-road važinėjimui), tačiau ir kameras bei priemones kamerų remontui. Jeigu norite tinkamai prižiūrėti dviratį ir daug keliaujate su juo, pravartu garaže arba po ranka turėti kamerų remontui skirtas priemones, kad net ir pradūrus kamerą pavyktų ją greitai vėl sutvarkyti.

Kaip išsirinkti tinkamiausias dviračių dalis?

Kaip žinoti, kurios dviračių dalys yra tinkamiausios? Visų pirma – tiksliai žinokite, kokių dalių ieškote. Jeigu reikia važiuoklės detalių, tuomet jus domins grandinės, žvaigždutės ir kiti, panašūs komponentai. Tuo atveju, kada ieškote tinkamos apšvietimo detalės, dairykitės prekių katalogo vietoje, kur yra lempos bei atšvaitai ir taip toliau.

Tuomet, kai jau žinote kokios kategorijos detalių ieškote, galite pereiti prie paieškos siaurinimo. Tam, jūsų patogumui yra siauresnės prekių kategorijos elektroninėje parduotuvėje bei prekių rikiavimo įrankis. Pastarasis jums padės greičiau rasti, kurios kategorijoje esančios dalys dviračiams bus pigiausios arba populiariausios.

Daug kam bus labai aktuali ir kaina, todėl Aleina parduotuvėse taikoma ne viena akcija, todėl galėsite tam tikras prekes įsigyti ir pigiau nei įprastai.

Svarbu nepamiršti, kad detalės turėtų atitikti jūsų dviračio parametrus ir derėti prie sprendimų, kurie jau yra sumontuoti, pvz., kad dėl apšvietimo sistemos priedų nereikėtų atjungti žibintų ar keisti kitų elementų išdėstymo. Kaip jau minėjome, jūsų patogumui dirba ir mūsų komanda, kuri mielai patars, atsakys į iškilusius klausimus, parinks ir rekomenduos tinkamiausias detales.

Dviračių dalys internetu

Internetu pirkti bet kurias dalis dviračiams tikrai apsimoka, nes jūs išvengiate bet kokio laukimo eilėse, nereikia eikvoti laiko važiuojant į parduotuvę rinktis. Kuomet reikalingos dalys dviračiams, galite išsirinkti geriausius pasiūlymus sau patogiu laiku, palyginti prekes tarpusavyje ir neskubėdami ieškoti optimaliausio varianto.

Patogus rikiavimo įrankis leis matyti, kuris variantas siūlomas mažiausia kaina, rasti naujausias dalis su geriausiomis technologijomis. Užsakymą galėsite apmokėti net keliais patogiais būdais, o perkant labai brangias detales, dviračius ar sudarant užsakymą už labai didelę sumą, pasiūlysime patogų būdą pirkti išsimokėtinai. Mūsų partneriai inBank Mokilizingas pasiūlys lanksčiausias sąlygas pirkimui išsimokėtinai.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Perkant dalis, jeigu atitinka siuntos matmenys, galimas pristatymas ir į daugelį paštomatų. Jeigu siuntos gabaritai yra didesni, tuomet pristatymu pasirūpins mūsų partneriai – siuntų bendrovės, kurios pirkinius pristatys iki durų. Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose miestuose bei miesteliuose esantys pirkėjai nesunkiai ras patogiausią siuntų pristatymo sprendimą. Na, o klientams Kaune patogu gali būti ir atsiimti internetu darytą užsakymą fizinėje Mankius parduotuvėje.