Sodo daržo technika

Sodo, daržo, kiemo ir lauko erdvių priežiūrai visada reikalinga kokybiškia sodo, daržo technika. Viską, ko gali tam reikėti, rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prekiaujame: vandens siurbliais ir žarnomis, kultivatoriais, trimeriais, žoliapjovėmis, vejapjovėmis, generatoriais, varikliais, aeratoriais ir daugybe kitų.

Sodo daržo technika internetu, žema kaina - Mankius.lt

Sodo daržo technika

Sodo, daržo, kiemo ir lauko erdvių priežiūrai visada reikalinga kokybiškia sodo, daržo technika. Viską, ko gali tam reikėti, rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prekiaujame: vandens siurbliais ir žarnomis, kultivatoriais, trimeriais, žoliapjovėmis, vejapjovėmis, generatoriais, varikliais, aeratoriais ir daugybe kitų.

Aktyvūs filtrai

Mankius fizines parduotuvęs rasite Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose kur galėsite atvykti atsiimti prekes. Na, o kituose miestuose esantiems pirkėjams pasiūlysime patogius pristatymo būdus į namus, visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo to ar jūs Vilniuje, Klaipėdoje ar kuriame kitame mieste, miestelyje.

Rinkitės iš daugybės įvairios technikos. Jeigu kyla klausimų, norite patarimų ar konsultacijos, skambinkite telefonu +370 677 47 967 arba palikite pranešimą interneto puslapyje.

Būtiniausia sodo technika

Kokia sodo daržo technika yra būtiniausia? Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio sodą turite ir kuo jame užsiimate. Vieniems bus reikalinga vienokia įranga, pvz., kruopštesnei didelės vejos priežiūrai, o kitiems reikės specialių sprendimų daržininkystei arba medžių genėjimui ir taip toliau. Visgi tam tikra sodo technika yra nepamainoma beveik bet kuriomis aplinkybėmis.

Vejapjovės arba žoliapjovės. Šis įrenginys arba ši technika praverčia bet kokiame kieme, sode, darže. Norint, kad lauko erdvė atrodytų graži ir tvarkinga, nepakanka tik lūkesčių ir žvilgsnių. Reikia imtis darbo bei naudoti efektyviai dirbančią techniką. Skirtingo galingumo benzininės, dyzelinės arba elektrinės vejapjovės ir žoliapjovės aptrumpina žolę ir leidžia išlaikyti geriausią estetiką kieme. Pagal savo teritorijos ir sklypo dydį rinkitės galingumą bei variklio tipą.

Trimeriai. Šis įrenginys yra itin naudingas turintiems ne vieną sklypą arba tiems, kurių sklypuose, teritorijose reljefas yra nelabai lygus. Žoliapjoves ar robotukus nėra patogu naudoti ten, kur žolė labai aukšta arba, kur žemė kalvota, kuprota arba yra daug įdubų, griovių. Trimeriai taip pat puikiai tinka žolių ar augmenijos trumpinimui aplink bortelius, kitus kraštus.

Generatoriai. Toks įrenginys praverčia bet kuriam sodo nameliui ar užmiestyje esančiam pastatui. Jeigu reikia elektros energijos ir trūksta įvado toliau nuo namų, norite turėti papildomą elektros energijos šaltinį – benzininiai arba dyzeliniai generatoriai bus puikus sprendimas.

Na, o, jeigu dažnai užsiimate įvairiais darbais: remontuojate, statote, montuojate, konstruojate, tvarkote aplinką, tuomet labai reikalingi ir naudingi bus varikliai. Juos galima derinti su labai skirtinga ir įvairia technika, praplečiant jos veikimo spektrą. Kadangi su varikliais gali veikti įvairi sodo arba daržo technika, panaudojimo spektras tikrai bus platus ir palengvės įvairiausi sodo ar daržo darbai.

Kaip išsirinkti sodo techniką Jūsų poreikiams?

Kadangi technikos sodui įvairovė yra labai didelė, nėra daug patarimų, kurie tiktų universaliai, visiems pirkiniams. Vienur bene svarbiausia yra įrenginio galingumas, kitur – mobilumas. Tai, pagal ką renkamės trimerį, nėra tie patys kriterijai, pagal kuriuos rinksimės generatorių ar atvirkščiai. Tačiau mes pasidalinsime įžvalgomis ir pasiūlymais, pagal ką galima patogiai ir greitai internetu išsirinkti tinkamiausią sodo techniką.

·        Nusistatykite biudžetą. Kaina yra labai svarbus kriterijus renkantis, tačiau skirtinga sodo technika turi skirtingus įkainius. Rekomenduojame paskirti lankstų biudžetą, kurio ribose ir ieškotumėte atitinkamos technikos ir priedų.

·        Atidžiai palyginkite kelis variantus pagal techninius parametrus. Aleina elektroninėje parduotuvėje, visa sodo-daržo technika turi atskirus prekių puslapius, kuriuose yra nurodoma svarbiausia techninė informacija. Čia yra matmenys, tech. savybės, galia ir kiti aktualūs parametrai. Rekomenduojame palyginti kelias alternatyvas tarpusavyje

·        Nedvejokite klausti profesionalų patarimo. Aleina komanda tam ir dirba, kad padėtų pirkėjams rasti, kuri nauja sodo technika bus ilgaamžė ir tinkamiausia poreikiams patenkinti. Užduodami klausimus gausite profesionalias ir įžvalgias rekomendacijas.

Parduotuvėje taip pat galėsite greitai išrikiuoti geriausiai parduodamas, populiariausias prekes tam, kad greičiau pasirinktumėte optimaliausią variantą.

Sodo technika internetu

Internetu pirkti tikrai verta, kadangi galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą. Mūsų el. parduotuvė priims atsiskaitymus internetine bankininkyste ar kitais būdais, todėl lengvai patvirtinsite savo užsakymus.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje, todėl sodo technika jus pasieks patogiausiu būdu ir, jeigu prekės yra sandėlyje, vos per 1-3 darbo dienas. Tuomet, kai atitinka prekių gabaritai, įmanomas pristatymas ir į paštomatus, tačiau, jeigu tokios galimybės nėra, siuntas gabena mūsų partneriai – kurjeriai. Tuo atveju, kada prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas yra tikslinamas ir nurodomas prekės puslapyje arba užsakymo lauke.

Brangesnę sodo techniką siūlome įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai inBank Mokilizingas gali pasiūlyti greitą apsipirkimą lizingu mažomis palūkanomis. Susidėkite į krepšelį norimas prekes, pasirinkite tokį apmokėjimo būdą ir greitai sudarykite sutartį.

Įvairioms prekėms gali būti taikoma ir akcija. Jeigu ji taikoma, prekės kaina bus pažymėta ir jūs, patikusią sodo ar daržo techniką įsigysite pigiau nei įprastai.